Domácí porod na Uherskohradišťsku dopadl tragicky: Dítě zemřelo

Autor: luc,INT - 
6. 11. 2015
20:13

Smrtí novorozence skončil domácí porod v Pitíně na Uherskohradišťsku. Případ, který se odehrál koncem října, teď vyšetřují policisté.

„Mohu potvrdit, že jsme byli na výjezdu v Pitíně, při kterém zemřel novorozenec. Dítě se nám už bohužel nepodařilo oživit," řekl Deníku mluvčí zlínské záchranky Petr Olšan.

Zda se jednalo o předčasný porod, nebo o porod cílený v domácím prostředí, odmítl upřesnit. Podle informací Deníku šlo ale o druhou variantu. „Případ prozatím šetříme jako usmrcení z nedbalosti,“ řekla policejní mluvčí Milena Šabatová s tím, že kriminalisté nařídili pitvu dítěte.

I přes varování zdravotníků v Česku rodí zhruba dvě procenta matek. Z toho 85 procent jsou podle porodníků vysokoškolsky vzdělané ženy.

Doporučujeme
mrdounberlusconi ( 7. listopadu 2015 10:30 )

uz se stalo a chtely holt ukazovat svou deru rodine mela pojit ona

zwil ( 7. listopadu 2015 02:23 )

Boha jeho, to je zase věta, jak stehno: I přes varování zdravotníků v Česku rodí zhruba dvě procenta matek. Něco vám tam asi chybí, vy hlavy duté. Stejně prázdný mozek nebo ještě lépe nas.ráno v nich mají i ty slepice, co chtějí rodit doma za každou cenu. Chudák miminko...

hanka_ ( 6. listopadu 2015 23:48 )

Nejsem normálně tolik sprostá, ale tohle jsou takové pipiny!!! Jak mohou takhle riskovat pro svůj rádoby komfort rodit ve svém prostředí! Vždy se může něco stát!!!

zindula ( 6. listopadu 2015 22:04 )

Já měla to samé, celé těhotenství v pohodě, ale po porodu komplikace, několikrát mi syna rozdýchávali a pak musel do inkubátoru! Rodit doma, tak by nebyl, jen díky lékařům mi bylo vymodlené dítě zachováno. Nikdy bych neriskovala rodit doma!!

zindula ( 6. listopadu 2015 22:00 )

Jen dávej pozor, tahle doma rodící fuchtle bude ještě požadovat miliony za to, že to lékaří k ní nestihli včas! Já bych ji zavřela do vězení, za úmyslné zabití nebo vraždu!

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud