Koupaliště, kde lidé plavali s mrtvolou: Muž si dal 9 piv, zapil je panákem a skočil do vody. Zemřel

Muže stálo opilecké koupání život. Zemřel na koupališti v Otrokovicích, které je nechvalně proslulé kauzou „koupání s mrtvolou“.
Autor: ČTK, shp - 
14. 8. 2015
10:00

Koupaliště Štěrkáč v Otrokovicích na Zlínsku bylo svědkem další tragédie. Poté, co se tu lidé včetně několika dětí hodinu koupali v červnu s mrtvolou, zde zahynul další člověk. Muž (†54) zde vypil devět piv, kopl do sebe panáka a pak přišel s typicky opileckým nápadem, že si půjde v nesnesitelném horku zaplavat. Jak mu ale alkohol stoupl do hlavy, jeho plavecké schopnosti se zhoršily a z přírodního koupaliště se už živý nedostal.

Skok opilého muže do vody hlásila čtyřiapadesátiletá žena, podle které se z vody již nevynořil. Hasiči následně vytáhli bezvládné tělo. „Záchranáři se pokusili o resuscitaci, ale bezúspěšně. Po několika minutách lékař konstatoval smrt utonutím,“ poznamenala zlínská policejní mluvčí Monika Kozumplíková

Policisté poté zjistili, že by se mohlo jednat o muže z Tlumačova, což vzápětí potvrdila jeho sestřenice, kterou přivolali na místo. „Zaměstnanci dvou hospod v prostoru přírodní nádrže potvrdili, že muž vypil před svým skokem do vody dohromady devět piv a jednoho panáka tvrdého alkoholu,“ dodala mluvčí.

V červnu ve štěrkovišti utonul jednatřicetiletý cizinec, který se zdržoval ve Zlíně. Šel se společně s několika kamarády vykoupat. Když ostatní zjistili, že s nimi po koupání není na břehu, dál po něm nepátrali. Vzali jeho oblečení a osobní věci a vrátili se zpět do Zlína bez něj.

V červenci utonul třiačtyřicetiletý muž z Valašskomeziříčska v jezeře u Ostrožské Nové Vsi na Uherskohradišťsku, patnáctiletá dívka ve vodní nádrži Bystřička na Vsetínsku a jednadvacetiletý mladík ve vodní nádrži Balaton u Nového Hrozenkova na Vsetínsku.

Doporučujeme
slider ( 14. srpna 2015 14:13 )

Neměl chlastat. Alkohol není dobrý k ničemu.

ganzanie ( 14. srpna 2015 13:45 )

..možná mr tambourine man

honza54 ( 14. srpna 2015 13:33 )

taky mu mohl někdo zvednout prostředník

ruudazvostravy ( 14. srpna 2015 13:26 )

Vono to chce hlavně klýdek bejby,heja heja švéryge.

surfer ( 14. srpna 2015 13:20 )

o jednoho blba míň na světě, takže se zase nic tak hroznýho nestalo!

Zobrazit celou diskusi
1080p 720p 360p
Další videa