Držela jsem manžela do poslední chvíle, pak mi ho vzala lavina, naříká Češka, které zabil v Itálii sesuv půdy muže

Autor: shp - 
6. 8. 2015
11:46

Snažila se ho zachránit všemi silami, ale proti síle laviny bahna a kamení nic nezmohla. Manžel (†56) Češky (43) své ženě vyklouzl z rukou, když se ho snažila udržet při hrozivém sesuvu půdy způsobeném lijáky v italském městě San Vito di Cadore. Sama Češka nyní bojuje o život v nemocnici.

Její stav je podle doktorů kritický. Utrpěla totiž zranění, a navíc byla v době, kdy ji našli záchranáři, silně podchlazená. Lékaři dělají, co mohou, ale i pokud Češka svůj boj o život vyhraje, šrám na duši se jí jen tak nezahojí.

Při sesuvu totiž voda a zemina strhla jejího muže a žena se ho všemi silami snažila zachránit. Bohužel marně. „Držela jsem manžela, držela jsem ho za ruku, držela jsem ho, dokud to šlo, pak se mi ztratil,“ řekla roztřeseným hlasem Češka po záchraně, informovala italská média.

Její manžel bohužel není jedinou obětí tragického sesuvu. Ten si vyžádal životy dalších turistů, Poláka a teprve čtrnáctileté dívky. Sesuv společně s rozvodněnou řekou bral vozy ze silnic, vyvracel stromy ze země a způsobil kolaps dopravy.

Doporučujeme
porfi ( 6. srpna 2015 15:09 )

 Pro Honza 54...tebe bych si rad vychutnal...nedas adresu? Hrdino? Nebo co jsi to za lempla;-)

honza54.. ( 6. srpna 2015 13:59 )

držela ho do poslední chvíle? to určitě, ještě ho posunula

amaea ( 6. srpna 2015 13:11 )

Statečná žena! Snad to přežije

wfa01 ( 6. srpna 2015 12:58 )

Navrhuji zahájit dne 1. 9. 2015 GENERÁLNÍ STÁVKU. Prosím přistupte na tento záměr a šiřte dál nebo mně vysvětlete, proč by tato vláda vlastizrádců neměla padnou. Již 1000 x bylo napsáno, že nejsou peníze na Klokánek, ale ani jednou nebylo napsáno, proč by nemohla být generální stávka vedoucí k pádu vlády. Je třeba probudit spícího obra - lid. Až budete psát příspěvek, vyberte z možností: 1 - Na Klokánky peníze nejsou, ale na imigranty ano 2 - Žádná pol. strana neměla ve volebním programu zaplevelení republiky imigranty 3 - Souhlasím s generální stávkou 4 - Nesouhlasím s generální stávkou Nyní jsme v situaci polského řidiče kamionu na přejezdu, který se nedokázal odhodlat přerazit závoru. Takze je nyni je nejvyssi cas tu zavoru prerazit !!!!

carisima ( 6. srpna 2015 12:23 )

odreagovat se na bulváru je přínosné, ale je to jen relax, a někteří to zjevně nepochopili.

Zobrazit celou diskusi
Další videa