Záhadná smrt Marie: Zemřela z vyděšení při přepadení lupičem?

Autor: Jitka Pecharová - 
26. 4. 2015
07:34

Záhadně zemřela Marie W. (60) ze Dvora Králové. Cestou na noční směnu jen kousek od zaměstnání měla srdeční kolaps, jehož příčinou mohlo být vyděšení. Možná ji někdo přepadl. U sebe totiž neměla svoje věci.

Mrtvá žena se našla v pátek ve tři nad ránem necelých 100 metrů od svého zaměstnání v podniku Mileta. Stalo se tak poté, co její spolupracovník policii nahlásil, že měla být v práci v 10 večer, ale nedorazila, což se nikdy v minulosti ještě nestalo. Její tělo bylo u stromu na sídlišti naproti podniku.

„Při prvotním ohledání těla lékař neshledal žádné známky vnějšího poranění, až při pitvě zkonstatoval, že se jí před smrtí někdo mohl pokusit fyzicky ublížit,“ uvedla policejní mluvčí Ivana Ježková.

Vyšetřovatelé pracují například s verzí, že se Marie W. stala obětí přepadení. Možná došlo k zápasu s lupičem nebo vyděšení ženy, při kterém se jí zastavilo srdce, a neznámý pachatel jí poté vzal věci.

Měla mít černý batoh s červeným lemováním a světlou igelitu. Ty se ale u těla nenašly. Policie žádá o pomoc případné svědky. Před smrtí byla Marie W. na návštěvě u přítele na Benešově nábřeží, poté se ne chvíli stavila ve svém bytě, který je ve stejné ulici, a poté zamířila do práce.

Volby 2018

Volby do Senátu 2018 Komunální volby 2018

Komunální volby v Česku budou 5. a 6. října. V nich si lidé z více než 200 tisíc kandidátů na kandidátních listinách vyberou nové zastupitele svých obcí.

Ve stejném termínu navíc ve třetině obvodů proběhnou i volby do Senátu. Tam se chce probojovat více než 200 kandidátů.

Kde se volí do Senátu Systém senátních voleb Systém komunálních voleb Průzkum Volby v roce 2018

Doporučujeme
prycsvladou ( 26. dubna 2015 15:23 )

 je docela možné že ji někdo okradl až potom co umřela

dietr ( 26. dubna 2015 08:39 )

pokud oběť s kudlou v zádech nenahlásí jméno pachatele, je policie bezmocná, viz případ Kramný.

Zobrazit celou diskusi
1080p 720p 360p
Další videa