ISIS vás rozemele v mlýnku na maso: Amerika odrazuje od náboru k teroristům

Autor: shp, ČTK - 
27. 3. 2015
09:20

Po náboru do svých řad vás rozemelou v mlýnku na maso! Takový je osud lidí, kteří se přidají k teroristické organizaci ISIS podle amerických letáků. Ty se vláda USA rozhodla shodit v boji zmítané Sýrii.

Spojené státy shodily v rámci propagandistického boje proti Islámskému státu v oblasti severosyrského města Rakka 60.000 obrazových letáků, které mají odrazovat lidi od zapojování do boje po boku islamistů.

Letáky znázorňují nábor nových lidí, kteří jsou vzápětí strkáni do mohutného mlýnku na maso. Uprostřed je muž s hlavou obludy, který vábí mladíka, na němž je patrný strach.

Podle blogu listu The Wall Street Journal je leták jen jedním z nástrojů v propagandistické válce proti Islámskému státu, který sám má propracovanou mediální kampaň.

Její součástí jsou kvalitní videa zachycující například vraždy zajatců nebo dezertérů, zpravodajství předčítané zajatým britským novinářem či hackerské útoky proti internetovým stránkám americké armády.

Volby 2018

Volby do Senátu 2018 Komunální volby 2018

Komunální volby v Česku budou 5. a 6. října. V nich si lidé z více než 200 tisíc kandidátů na kandidátních listinách vyberou nové zastupitele svých obcí.

Ve stejném termínu navíc ve třetině obvodů proběhnou i volby do Senátu. Tam se chce probojovat více než 200 kandidátů.

Kde se volí do Senátu Systém senátních voleb Systém komunálních voleb Průzkum Volby v roce 2018

Doporučujeme
antiall ( 27. března 2015 12:16 )

 To jste vykradli Pink Floyd z jejich filmu ,, The wall".Akorát tam ten mlýnek byl školský systém stare zlaté Anglie.

Zobrazit celou diskusi
1080p 720p 360p
Další videa