Policista zastřelil v USA dalšího neozbrojeného černocha: V jeho vlastním bytě!

Autor: ČTK, zrk - 
7. 3. 2015
13:25

Policista zastřelil dalšího neozbrojeného černocha v USA! K incidentu došlo při zásahu kvůli výtržnostem v mladíkově bytě v Madisonu. Na místě činu se schází demonstranti. Protestují proti policejní brutalitě.


Šéf policie v Madisonu Mike Koval řekl, že policista přijel v pátek večer místního času řešit nahlášené výtržnosti. Při zásahu pronásledoval až do jeho bytu mladíka, který byl již dříve podezřelý z ublížení na zdraví.

Mladíka nakonec po vzájemné potyčce zabil. Při počátečním ohledání místa činu jsme nezjistili, že by tam byla (teenagerova) pistole nebo podobná zbraň," dodal Koval.

Američtí policisté v posledních měsících čelí tvrdé kritice za údajně nadměrné používání síly vůči Afroameričanům nebo mexickým přistěhovalcům. Sporné policejní akce vyvolaly i vlnu demonstrací.

Desetitisíce lidí vyšly loni do ulic zvláště kvůli zastřelení několika neozbrojených černochů, porota však v žádném z případů policistu neobvinila.

Doporučujeme
tgbg ( 7. března 2015 19:29 )

Zasadni vyzva Prezidenta Obamy obcanum Evropy - Opravdu chcete 3. svetovou nuklearní válku? Je treba RUSKÉ bastardy jednou provzdy vykopat z Evropy !!! Jinak pratele koncime !!!

tgbg ( 7. března 2015 19:29 )

Zasadni vyzva Prezidenta Obamy obcanum Evropy - Opravdu chcete 3. svetovou nuklearní válku? Je treba RUSKÉ bastardy jednou provzdy vykopat z Evropy !!! Jinak pratele koncime !!!

santixkauz ( 7. března 2015 16:19 )

no a co …tolik tupých keců okolo jakési eliminace totálně vymaštěného pedofilního negroidního dealera drog ti potroublí čeští blbváři jsou jak řízení prašivou rusáckou propagandou jakmile skřetí pablb Putler Buzerant Prctin nechá zavraždit nepohodlného oponenta, tak záhy vyskočí všichni potroupblí blbváři z Blbolesku a čmuchají, kde by co vypatlali proti amíkům je až tragické, jak je český blbvár ubohý "vyšetřovatel" a "soudce" , ale za to jedinečný šiřitel totálních hovadin a poplašných blbostí …viz např. absolutní debilovina o mýdle a židech z koncentráků kdyby čeští poliši rovnou odpráskli pedofilní zabijačku Kraďmného, tak by stát ušetřil statisíce …ale to ne, kdejakého parazirního komoušistického kripla si musíme v ČR pěstovat jako symbol demokracie

tomik007 ( 7. března 2015 14:11 )

Ano - Putin jak se zda ji opravdu chce.

tomik007 ( 7. března 2015 14:10 )

 Jake stesti ze jsou Cesti czernosi tak mirumilovni

Zobrazit celou diskusi
720p 360p
Další videa