Teroristé vysocí 2,5 metru: Odborníci odhalili vady ve videu s popravou

Autor: dce - 
21. 2. 2015
20:07

Odborníci rozebrali video s popravou jednadvaceti křesťanů a zjistili, že má několik opravdu vážných vad. A ty nasvědčují jen jednomu - části videa nejsou pravé. Přinejmenším s nimi teroristé manipulovali... a to ne zrovna s citem.

Video popravených jednadvaceti koptských křesťanů se na internetu objevilo minulý týden. Šokující čin zapříčinil další vlnu odporu proti Islámskému státu a podnítil i velké bombardování teroristických sídel.

Jenže odborníci, kteří záběry analyzovali, usoudili, že mnoho částí bylo nafingováno. Video ukazuje 21 egyptských mužů, které vedou bojovníci ISIS podél pláže. Oběti v oranžových kombinézách musí před popravčím pokleknout a pak si i lehnout. Poté je teroristé najednou popraví useknutím hlavy. A voda v moři se zbarví jejich krví. Jenže...

Jenže to vypadá, že poprava na pláži vůbec neproběhla. Na některých záběrech jsou teroristé podivně natažení do takových rozměrů, že se zdá, že mají skoro 2,5 metru! Příliš se totiž tyčí nad svými oběťmi.

Předpokládá se, že některé scény natočili teroristé ve studiu před zeleným pozadím. To potvrzuje i další nepoměr postavy hlavního džihádisty, který v detailních záběrech hovoří na kameru. Chvílemi se zdá větší než moře, a občas má hlavu nepoměrně větší, než jak by k tělu pasovala.

Další experti dodávají, že je jasné, že krev, která se rozpíjí v moři, jsou pouze speciální efekty. 

Doporučujeme
spitfajr ( 22. února 2015 08:20 )

V kterémže to hollywoodském studiu vyrábějí na zakázku CIA tato videa ?! 

citrooon ( 22. února 2015 04:53 )

Jaký odborníci?Konkrétně sem hoďte jména a né blijanec, kterej plive na ty mrtvý i na jejich příbuzný.Jak by někomu z vás bylo, kdybyste stoprocentně věděli, že takovéto zrůdy zabily vašeho syna, otce, bratra, a pak se objevilo stádo dementů, kteří by to zpochybňovali.Když je to podle vás fejk, jeďte do Libye na dovču, je tam levně, je tam pěkný moře, jenom až ta paka zjistí, že jste ateista nebo křesťan, tak vám upižlají palici.Mně se nijak natažený nezdají, koptové jdou shrbení se sklopenými hlavami, to je snad logický, že proti nim budou vrazi z IS větší.Možná tam dodali pár efektů, jako krev v moři, atd.To dneska umí každý malý dítě.Ale nic to nemění na tom, že koptové jsou mrtví a zmmmrdi z IS to video ještě "vylepšili".A taky to nic nemění na tom, že Kaddáfí se neměl likvidovat, ale podpořit.Stejně tak by se ten niga v Bílým domě měl vzpamatovat a v Sýrii s Asadem spolupracovat.

adeso. ( 22. února 2015 00:50 )

Zase jsi nalítlo, ty trdlo

vog.ht. ( 21. února 2015 23:53 )

Američtí teroristé vysocí 2,5m. Tak tohle americkému křovákovi nevyšlo

franta.onan ( 21. února 2015 23:48 )

tosca28

Zobrazit celou diskusi
720p 360p
Další videa