Zkušený myslivec si omylem prostřelil hlavu: Kvůli začátečnické chybě!

Ilustrační foto
Autor: INT, lm - 
4. 1. 2015
10:07

Tragédie se stala ve slovenské obci Malé Kosihy v okrese Nové Zámky. Podle posledních informací si zkušený myslivec Ján S. (†72) prostřelil hlavu nešťastnou náhodou.

Podle serveru noviny.sk se myslivec v sobotu vydal s kamarádem na lov. Poté se ale dopustil obrovské chyby, která ho stála život. S dvěma nezajištěnými a nabitými brokovnicemi si sedl do auta na místo spolujezdce a zbraně si položil mezi nohy. Když zavřel dveře, ozval se výstřel. Myslivec byl na místě mrtvý.

"K výstřelu došlo pravděpodobně neodbornou manipulací se zbraní. Dvaasedmdesátiletý muž utrpěl devastační poranění hlavy neslučitelné se životem. Pověřený policista začal v dané věci trestní stíhání pro přečin usmrcení," uvedla mluvčí nitranských policistů Božena Bruchterová.

Myslivec měl více než 30letou praxi. Příčiny tragédie proto ještě prověří experti. Jeho známí ale vyloučili, že by se chtěl zabít. "Každý ho znal, věděl, že byl skromný chlapík, žádné konflikty neměl, sebevražda to nebyla a s tím pánem byli obrovští kamarádi, takže ani vražda," dodává místní obyvatel.

 

Doporučujeme
bozimlyny01 ( 1. července 2015 18:40 )

no jistě..krmí je aby měli co střílet... hele kluku z moravy co kdybychom tě taky odbouchli a sežrali,at má tvuj život smysl,je totiž téměř jasný že jinak zemřeš časem na nemoce

bozimlyny01 ( 1. července 2015 18:35 )

přesně taaak!... dobře mu tak...o jednoho zelenýho škůdce s brokovnicí méně budiž ti země nehelká nimrode)) doufejme že ostatní tě budou následovat a brzy už se dozvíme o další tragédii)...nechám si tě vypreparovat a pověsím jak dekoraci na zed

podlesni ( 2. února 2015 19:50 )

Když vidím některé myslivce u nás, tak bych dělat honce nešla.....

tramping ( 10. ledna 2015 12:14 )

Koukám,že jsi byl zase v hospodě pro rozumy !!! A tu trávu už taky nehul !!!

tomik007 ( 5. ledna 2015 01:43 )

ale v Praze jsem jich nechal par poradne zavrenejch - a uz je nikdy nevidel

Zobrazit celou diskusi
1080p 720p 360p
Další videa