Chlapec se zřítil z osmi metrů do řeky: Přiletěl pro něj vrtulník

Autor: dce - 
7. 11. 2014
06:13

V úterý ráno se přímo v centru Karlových Varů zřítil do osmimetrové hloubky čtrnáctiletý chlapec. Skončil s otevřenou zlomeninou nohy a pořádným šokem v korytě řeky. Přepravit do nemocnice ho musel přivolaný vrtulník.

Chlapec (14) se podle všeho nakláněl přes zábradlí a neudržel rovnováhu. Pádem do osmimetrové hloubky si způsobil vážné zranění - otevřenou zlomeninu nohy, šok a podchlazení. 

Přivolaní hasiči k chlapci slezli po žebříku a přímo na místě mu zafixovali nohu vakuovými dlahami. "S použitím lezecké techniky pak zraněného v záchranářských nosítkách vytáhli z koryta řeky, kde si ho převzala záchranná služba,“ popsal serveru idnes.cz mluvčí krajských hasičů Martin Kasal.

Kvůli přivolanému vrtulníku byla zastavena doprava na silničním průtahu Karlovými Vary. Chlapec byl převezen do plzeňské nemocnice.

O nic lépe nedopadl ani druhý případ, který v kraji řešili hasiči. Muž zapadl do brodiště pro krávy u statku. V močůvce a bahně se muž nedokázaů ani pohybovat, natož vstát.

Takhle zapadlý v něm vězel půl dne, než se ho podařilo vysvobodit. Sami hasiči se museli k muži probrodit v močůvce a bahně, které jim sahalo téměř ke kolenům. Muže si následně převzala záchranná služba.

Volby 2018

Volby do Senátu 2018 Komunální volby 2018

Komunální volby v Česku budou 5. a 6. října. V nich si lidé z více než 200 tisíc kandidátů na kandidátních listinách vyberou nové zastupitele svých obcí.

Ve stejném termínu navíc ve třetině obvodů proběhnou i volby do Senátu. Tam se chce probojovat více než 200 kandidátů.

Kde se volí do Senátu Systém senátních voleb Systém komunálních voleb Průzkum Volby v roce 2018

Doporučujeme
Zobrazit celou diskusi
1080p 720p 360p
Další videa