Matka novináře prosí teroristy, kteří popravili Foleyho: Pusťte mé dítě!

Autor: shp - 
28. 8. 2014
15:24

Strachy se klepe o život svého milovaného syna, ale rozhodla se, že jeho osudu nebude jen nečině přihlížet. Shirley Sotloff, matka vězněného novináře Stevena Sotfloffa, nahrála srdceryvný vzkaz teroristům, kteří brutálně popravili Jamese Foleyho. Jako první člověk na světě ho adresovala vůdci Islámského státu Abú Bakru Bagdádímu.

Steven Sotloff byl unesen v Sýriie před více než rokem. O celu se dělil s novinářem Jamesem Foleym, kterému Islamista uřízl hlavu. Vše si nahrál na video, na jehož konci hrozí popravou Sotloffa. Jeho matka nyní natočila emotivní vzkaz a doufá, že by mohl vězněnému synovi pomoci.

„Od chvíle, kdy byl Steven zadržen, jsem se toho naučila hodně o Islámu. Zjistila jsem, že říká, že žádný člověk by neměl být odpovědný za činy druhých,“ říká matka v nahrávce adresované Bagdádímu.

„Prosím vás, abyste moje dítě pustil. Žádám vás, abyste následoval příklad proroka Mohameda, “ prosí Shirley Sotloff. Teroristé pohrozili, že jejího syna zabijí, pokud nepřestane bombardování Iráku. Spojené státy však s nálety nepřestaly.

Doporučujeme
zaharvi ( 29. srpna 2014 08:00 )

podřezat v přímém přenosu.žádné slitování.

mrdounberlusconi ( 28. srpna 2014 18:38 )

karmavana

vrahrychtar ( 28. srpna 2014 18:37 )

az tu odpornou babu uvidi tak mu urazi hlavu lopatou

fortun ( 28. srpna 2014 18:22 )

celá Dáša

jahodove_ticho ( 28. srpna 2014 17:52 )

Už vidím jak tady Babú Kozom.rd přijde za Islám PabIbem: "hele koukal sem na CNN, ta pani tam tak brečela a byla strašně smutná, nepustíme ty nevěřící psy?"

Zobrazit celou diskusi
Další videa