Svatba jako z hororu: Narušil ji opilý pár orálním sexem před kostelem!

Wilsona Benallyho (56, vlevo) přistihli policisté, kterak před kostelem mezi svatebčany orálně ukájí Sandru Kruser (60).
Autor: shp - 
8. 5. 2014
07:01

Svatba je jedním z nejromantičtějších a nejdojemnějších okamžiků lidského života. V utažském Salt Lake City to ale byla svatba jako z hororu. Novomanžele i svatebčany tam vyrušil před kostelem opilý pár, který se nerušeně oddával orálnímu sexu.

Jen co si novomanželé řekli své ano, se i se svatebčany vydali před kostel, kde začala svatební veselice. Tu ale narušil postarší opilecký pár, který se rozhodl, že si dopřeje orální orgie přímo na lavičce před kostelem.

Jejich nevhodné počínání viděly nejméně čtyři děti a většina svatebčanů vzala okamžitě nohy na ramena.  Přivolaná policie chytila Wilsona Benallyho (56) ještě s hlavou v rozkroku Sandry Kruser (60). Strážníci oba opilce okamžitě sebrali a odvezli na stanici.

Doporučujeme
e.44 ( 8. května 2014 18:52 )

Já to se záhonama taky nijak nepřeháním. Mám vlastně akorát klasickou skalku. Pár okrasných a pár ovocných stromů a jinak kytky a bylinky v takových velkých plochých různě tvarovaných květináčích. Vypadají jako malé vyvýšené záhonky a mají tu výhodu, že se dají přemísťovat (když se k tomu namanou dva dost silný chlapy ) a hlavně se mi povedlo naučit toho mýho hrabavýho hafa, že do nich nesmí, což by se mi asi u klasického záhonu nepovedlo. No a třeba jahody se mi osvědčilo pěstovat truhlíkové stáleplodící a ty mám na terase a už se těším až zase budou dozrávat (zatím kvetou) a já po ránu vyjdu na terasu a utrhnu si nádherně červenou slaďoučkou voňavou orosenou jahodu jakou v krámě nekoupíš....hergot já na ty jahody ale dostala chuť No nic, pro dnešek končím, jdu s tím mým na večeři, máme takovou menší oslavu, měj se.

ganzanie ( 8. května 2014 17:25 )

..teď mám doma ve váze rozkvetlé zahradní máky/kvetou v květnu/ loni jsem k tomu měla zahradní chrpu, no nádhera,nic z toho nemám na své zahradě..cit pro květiny si musím udržet jako cit pro muziku vždy potěší,o a abych nebyla nostaligická,mám všude trávník a 2 hafušky,hrabou kudy choděj,takovýho prostoru,malinkatej záhoneček s jarem,tomu neuvěříš jak sem blbá,vysadila sem tam ředkvičky,a ty moje moje mátohy neumí šlápnout jinam než na záhonek1,5xO,5,ze záhonku je vakuovanej beton

e.44 ( 8. května 2014 16:52 )

Máš pravdu, nejkrásnější dárek je ten co ti dokáže, že tě někdo vnímá, pamatuje si a chce ti udělat radost. Ať už jsou to květiny nebo třeba když jdeš někde kolem výlohy, jen tak proneseš "tohle by se mi moc líbilo, škoda že to už nemají v mojí oblíbené barvě" a pak to pustíš z hlavy a za půl roku to dostaneš jako dárek od někoho kdo to tenkrát náhodou slyšel..... Macešky mám taky ráda, letos se mi povedlo koupit bílé a mám je zkombinované s petrklíčema tří barev, vypadá to moc hezky.........tak snad už příroda nebude zlobit mě ani tebe a všechno nám pěkně pokvete.

ganzanie ( 8. května 2014 16:20 )

no to lehce odsuzeje,nevíš co bude zítra,,možná,že taky můžeš skončit pod mostem než se nadechneš..ty fuj jasana

ganzanie ( 8. května 2014 15:38 )

..květinky si zakoupím,letos jsem to načafla...napravím to,ale také sem obdržela nečekaně takovej "puget" takovejch krasavic z louky,pu"get" z louky je ten neupřímější ..moc mě to potěšilo,třeba někdo šel kolem a vnímal o čem mluvím...teď..puget nevydržel pokojovou teplotu, ale to neva.,mám ráda macešky,ať si kecá co kdo chce,ty přežijou i III.světovou,mám 3 //fialo-vou,oranžádu,a pak takovou okatou,ta kokrhá,včerejší vichrch mi jí zlomil u kořenu..si stejně koupím fuxii a basta fidlovačka

Zobrazit celou diskusi
1080p 720p 360p
Další videa