Školák (†10) vyskočil na pokyn učitelky z okna v 30. patře vstříc smrti!

Autor: shp - 
3. 11. 2013
07:44

Čínský školák Jun Jun (†10) mluvil ve třídě, za což byl svou vyučující, slečnou Chen (30), tvrdě pokárán. Dostal za úkol napsat písemnou omluvu o tisíci znacích. Jenže chlapec to neudělal, což učitelku vytočilo natolik, že mu řekla, ať vyskočí z okna. Chlapec to k překvapení všech skutečně udělal. Pád z 30. Patra neměl šanci přežít.

Celá Čína nyní nemluví o ničem jiném, než děsivém příběhu Jun Juna z páté třídy základní školy. Chlapec mluvil ve třídě, za což měl sepsat sebekritickou omluvu. Žák to ale nezvládl, takže mu jeho vyučující řekla něco, co by žádný učitel nikdy neměl – ať skočí z okna.

Na chlapce byl vyvíjen šílený stres

Jun Jun to skutečně udělal. Teprve desetiletý chlapec to ale podle všeho neudělal z trucu, ale kvůli velkému stresu, který na něj byl vyvíjen. V jednom z jeho sešitů bylo napsáno: „Slečno učitelko, nedokážu to.“

Okamžitě učitelku vyhoďte

Zdrcení rodiče ze všeho viní učitelku. Ztrátou Jun Juna jsou zdrceni. Kvůli přísné politice v Číně byl školák jejich jediným dítětem. Matka i otec nyní požadují, aby byla učitelka neprodleně ze školy vyhozena.

Doporučujeme
mumla ( 15. listopadu 2013 15:02 )

Vždycky, když někdo udělal nějakou blbost a hájil se tím, že to Lojza udělal taky, následovalo: A kdyby Lojza vyskočil z okna, skočíš ty taky? Což mělo ukázat, jak je dotyčného výmluva hloupá. Takže když ten ťunťa skočil, byl fakt trubka.

mesalina ( 3. listopadu 2013 10:11 )

nechala bych ji skočit dobrovolně....

bre-burda ( 3. listopadu 2013 09:48 )

Já bych ji teda vyhodil ... z toho samého okna ve 30.poschodí!

c3rb3r0s ( 3. listopadu 2013 09:43 )

Pochybuju že ji vyhoděj, maximálně dostane prémii že je zase o jednoho míň přelidněno

Zobrazit celou diskusi
Další videa