Policie obvinila otce Rozárky (2): Bude mít ve vazbě oba rodiče?

Autor: ljš - 
30. 7. 2013
15:37

Oba rodiče blonďaté Rozárky nejspíš skončí ve vězení! Zamtímco její matku poslal soud do vazby už před dvěma týdny, jejího otce tam nejspíš pošle ještě dnes. Andílek z Václaváku dál zůstává ve kojeneckém ústavu.

Pražská policie dnes odpoledne obvinila otce dvouleté Rozárky nalezené v sobotu na Václavském náměstí. Policie muže stíhá pro trestný čin opuštění dítěte. "Vyšetřovatelé ještě dnes navrhnou vzít obviněného do vazby," sdělila mluvčí pražské policie Eva Kropáčová. Otci hrozí až pět let vězení.

Policie v neděli informovala o tom, že dívku dal zřejmě její otec v sobotu vpodvečer bezdomovcům v centru Prahy na krátké pohlídání. Pro děvče se ale nevrátil, proto bezdomovci dítě předali muži stojícímu na zastávce na Václavském náměstí. Ten pak kontaktoval policii.

Matka dívky je už 14 dnů ve vazební věznici v pražské Ruzyni. Muž byl zadržen, když v pondělí přišel pro dítě do kojeneckého centra, kde dívka stále zůstává.

Volby 2018

Volby do Senátu 2018 Komunální volby 2018

Komunální volby v Česku budou 5. a 6. října. V nich si lidé z více než 200 tisíc kandidátů na kandidátních listinách vyberou nové zastupitele svých obcí.

Ve stejném termínu navíc ve třetině obvodů proběhnou i volby do Senátu. Tam se chce probojovat více než 200 kandidátů.

Kde se volí do Senátu Systém senátních voleb Systém komunálních voleb Průzkum Volby v roce 2018

Doporučujeme
Zobrazit celou diskusi
1080p 720p 360p
Další videa