Prezident Miloš Zeman, zdá se, opět trpí virózou! Jinak si totiž člověk se zdravým rozumem nedokáže vysvětlit jeho rádoby žertovnou reakci na dotaz německé novinářky z RTL, která se ho ptala na osud dvou Češek, které unesli ozbrojenci v Pákistánu! Informoval server tn.cz.

Národní ostuda!

Oficiální návštěva Německa se změnila v naprosto směšnou etudu! Místo seriózní a konkrétní odpovědi totiž s úsměvem od ucha k uchu a nebezpečně nakloněnou hlavou směrem k novinářce odpověděl otázkou: „Jste agent Talibánu, nebo al-Kájdy? Alláh Akbar!“

Chtěl koketovat, místo toho koktal!

Novinářka zřejmě reagovala na jeho vyjádření o nevyjednávání s teroristy a zeptala se ho, jak se k osudu dvou dívek staví. Prezident zřejmě neměl žádnou konkrétní odpověď a myslel si, že sklidí úspěch, když s novinářkou zakoketuje.

Jenže místo toho spíše zakoktal. Svojí lámanou angličtinou téměř nedokázal vyslovit pár jednoduchých slov. A za jeho vzdanou poctu Alláhovi sklidil posměšky než potlesk! Je snad prezidentovi osud dívek lhostejný?!

Prezident mohl být mrtvý

Kdyby prezident stejně reagoval na jiném místě, mohl být už mrtvý. Za podobnou „legraci“ totiž u Zdi nářků minulý týden zastřelila ochranka muže, který vyběhl na prostranství a zařval Alláh je velký!

Dívky jsou možná naživu

Unesené dívky Hanka a Tonička jsou s největší pravděpodobností naživu, jejich osud je ale nejistý. Na internetu se objevilo video, kde prosí o život. Pákistánci je chtějí vyměnit za vězněnou doktoru Aafíi.

Video
délka: 01:40.82
360p 240p

Video se objevilo na internetu, možná je důkazem, že jsou stále naživu! INT