Žáci ukradli z notebooku nahou fotku učitelky a zveřejnili ji na internetu!

Fotografie polonahé učitelky prostřednictvím sociálních sítí obletěla svět
Autor: shp - 
21. 6. 2013
10:47

Ruští žáci se pídili po výsledcích testů v notebooku učitele, ale místo toho našli mnohem peprnější věc. Jejich vyučující totiž chodí také s učitelkou a v počítači měl její polonahou fotku, kterou zlobiví žáci ukradli a umístili na internet. A obří školní průšvih je na světě!

Patnáctiletí školáci z ruského Rostova chtěli podvádět při testu. Nabourali se notebooku svého učitele, který v něm měl peprnou fotografii své partnerky Natalie Molokovy (34), která vyučuje na jiné škole.

Nechal chvíli notebook bez dozoru

„Její přítel měl fotografii v notebooku a chvíli ho nechal ve třídě bez dozoru,“ vysvětlil učitelův kolega. Studenti si samozřejmě nenechali svůj úlovek jen pro sebe a fotografii zveřejnili na internetu. Po sociálních sítích se začala šířit s nadsázkou rychlostí světla. „Celý incident nyní vyšetřují výchovní poradci,“ dodal kolega. Ještě, že Natalie není na fotce nahá.

Fotografie polonahé učitelky prostřednictvím sociálních sítí obletěla světFotografie polonahé učitelky prostřednictvím sociálních sítí obletěla svět | 

Volby 2018

Volby do Senátu 2018 Komunální volby 2018

Komunální volby v Česku budou 5. a 6. října. V nich si lidé z více než 200 tisíc kandidátů na kandidátních listinách vyberou nové zastupitele svých obcí.

Ve stejném termínu navíc ve třetině obvodů proběhnou i volby do Senátu. Tam se chce probojovat více než 200 kandidátů.

Kde se volí do Senátu Systém senátních voleb Systém komunálních voleb Průzkum Volby v roce 2018

Doporučujeme
dfghjk ( 21. června 2013 11:54 )

Humus!!! Ale teď si Blesku představ, že darebáci novináři pokoutně vyfotili jednu nahou českou postarší, velice známou dámu - herečku, a fotku zveřejnili skoro ve všech médiích. To je co, co by na to řekla třeba tvoje paní ředitelka Šmuclerová, kdyby jí toto některý novinář provedl !!! Ale teď si Blesku vzpomínám, že i tys byl mezi těmi, kteří se takto ke starší dámě zachovali. Tak na co si to tady hraješ?!

Zobrazit celou diskusi
1080p 720p 360p
Další videa