Máma maturantky (†19) napsala: Mojí Báru drogy nezabily!

Autor: rvs - 
17. 6. 2013
17:55

Žádní delfínci, extáze, drogy. Policie vyšetřuje, kdo mou dceru zabil. To na internetu napsala máma mrtvé studentky Báry V., která v březnu zemřela na maturitním plese v pražském Radiopaláci.

  Krásná Bára nezemřela na předávkování extází, jak se po celou dobu tvrdilo! „Od vyšetřovatele případu jsem obdžela informaci, že má dcera nezemřela na drogy. Toxilogické vyšetření odhalilo látku, která není drogou a policie vyšetřuje jak a kdo mou dceru zabil,“ napsala nešťastná máma Báry na blogu serveru idnes.cz. Svoji dceru se rozhodla očistit od pomluv. „Barunko, milujeme Tě," napsala na internetu.

Informaci už Blesku potvrdila i policie. „Známe už příčinu úmrtí a skutečně se nejednalo o návykové látky. Zatím ale nemůžeme sdělovat podrobnosti, protože nemáme výsledky znaleckých posudků a neznáme bližší okolnosti úmrtí,“ řekla policejní mluvčí Jana Rösslerová.

Smrt na maturiťáku

Studentka střední školy Bára oslavovala se spolužáky v pražském Radiopaláci na Vinohradské třídě. Kolem desáté hodiny ji ale spolužačky našly na toaletě bez známek života, záchranáři ji 40 minut oživovali marně. Svědci na místě uvedli, že si dívka vzala tři tablety extáze, policie vzápětí zadržela mladíky, kteří údajně drogu na plese prodávali.

 

Volby 2018

Volby do Senátu 2018 Komunální volby 2018

Komunální volby v Česku budou 5. a 6. října. V nich si lidé z více než 200 tisíc kandidátů na kandidátních listinách vyberou nové zastupitele svých obcí.

Ve stejném termínu navíc ve třetině obvodů proběhnou i volby do Senátu. Tam se chce probojovat více než 200 kandidátů.

Kde se volí do Senátu Systém senátních voleb Systém komunálních voleb Průzkum Volby v roce 2018

Doporučujeme
liskabystrouska ( 18. června 2013 04:44 )

hofihofi však ty jsi to samé

hofihofi ( 18. června 2013 00:16 )

Jestli ty to nevis to není moje chyby, ale tvoje, chces obvinit všechny servery, ze si to vymyslely? A pisou lzi? A spina je vymyslena lez, zde ti tisk říká pravdu.

montevideo ( 17. června 2013 22:02 )

A jak to víš, že fetovala? A jaké jiné potíže měla? Neházíš náhodou jen špínu?

hofihofi ( 17. června 2013 21:41 )

Ta holka fetovala a mela i jiné potize a tim je věc hotova.

hofihofi ( 17. června 2013 21:40 )

To hlavne delas ty dobrotko uz ses omluvila tomu veterinari cos ho tu pomluvila a uveřejnila jeho adresu a on to vůbec nebyl on, ale uplne jiny a nevinny a mel kvůli tobe potize?

Zobrazit celou diskusi
1080p 720p 360p
Další videa