Dívka, jejíž jméno není médiím známo, se s několikanásobným znásilněním v jedenácti letech nikomu nesvěřila. Učiteli to vyzradil její spolužák, který viděl video, kde oběť souloží s dvaceti muži. Ihned začalo vyšetřování, během něhož byla Američanka umístěna do náhradní péče. Z domu ale brzy utekla a krátce na to se stala obětí dalšího zneužívání.

Smířila se s matkou

V srpnu 2012 se vrátila ke své vlastní matce do Houstonu, kde žije nyní i během těhotenství. „Když mi přinesla těhotenský test, byla jsem naštvaná a křičela jsem na ni, ať to ode mě dá dál,“ řekla její matka Maria pro KHOU-TV. Dívka je z příchodu dítěte na svět podle matčiných slov vystresovaná a doufá, že ji nikdo z okolí nebude odsuzovat. „Myslím, že se vše děje v rámci jejího psychického uzdravování. Dívky, kterým se toto stane, se snaží získat někoho, koho můžou milovat,“ dodala její matka smířlivě.

U soudu plakala

Před rokem u soudu musela oběť detailně popsat tři měsíce mučení. Při výslechu ji oslovovali jako Reginu. Odpovídala tiše s plachým úsměvem. Při pouštění nahrávky, na níž právě podstupovala anální sex, se ale neubránila slzám. Šest mladistvých a 14 dospělých bylo obžalováno za znásilnění v roce 2010. Hlavní aktér Eric McGowen dostal trest 99 let za mřížemi. Všichni i ti s nižšími tresty budou navždy v seznamu sexuálních násilníků.