Hromadná rvačka v klubu: Ale jenom jako!

Autor: ska, mokk - 
19. 5. 2013
12:03

V sobotu dopoledne to v žižkovském klubu Matrix vypadalo jako při natáčení scény z akčního filmu. Potemnělý klub, hlasitá hudba a chumel postav, které se perou! Nebyli tu ale žádné kamery, ani herci. Jen lidé, co si přišli vyzkoušet krav maga.

 

„Je to systém izraelských sebeobranných technik, které dokážou pomoci při konfliktu. Spolupracujeme hodně s policií a strážníky, kteří nás seznamují s průběhem reálných napadení. My se pak snažíme lidi na tyto situace připravit a dát jim jednoduché, ale efektivní nástroje, jak se ubránit,“ popisuje jeden z organizátorů akce Pavel Eichler.

Dvakrát týdně trénuje se svými svěřenci v tělocvičně a párkrát za rok připravuje venkovní akce v prostředí, kde ke konfliktu skutečně dochází. Tento víkend se tak s nimi vydal nejen do klubu, ale třeba do bazénu nebo na koupaliště. Dnes odpoledne se účastníci chystají na nácvik v tramvaji. Trénink je přístupný široké veřejnosti. Více info na www.kravmaga.cz.

 

Volby 2018

Volby do Senátu 2018 Komunální volby 2018

Komunální volby v Česku budou 5. a 6. října. V nich si lidé z více než 200 tisíc kandidátů na kandidátních listinách vyberou nové zastupitele svých obcí.

Ve stejném termínu navíc ve třetině obvodů proběhnou i volby do Senátu. Tam se chce probojovat více než 200 kandidátů.

Kde se volí do Senátu Systém senátních voleb Systém komunálních voleb Průzkum Volby v roce 2018

Doporučujeme
beataparri ( 19. května 2013 15:03 )

Ahoj, prave se mezi lidma siri novinka, jak vydelat penize na netu. Najdete to na - Prozrazeno.WZ.cz - Ja si takto vydelavam uz asi mesic a jsem spokojena. Bylo by ale dobre se na to podivat rychle, protoze to uz brzy nebude mozne!

znew ( 19. května 2013 13:24 )

Na co jeste my vynalezavi Cesi neprijdeme!!???

zkratik ( 19. května 2013 12:44 )

hmmm a co jako

Zobrazit celou diskusi
1080p 720p 360p
Další videa