Drama v Trentonu: Američan podezřelý z vraždy manželky drží děti jako rukojmí

Policie dům v Trentonu obklíčila a snaží se s údajným vrahem vyjednávat. (Ilustrační foto)
Autor: ČTK, lm - 
11. 5. 2013
08:31

Velké drama se právě teď odehrává v americkém městě Trenton. Policisté tu vyjednávají s mužem, který se zabarikádoval v domě a drží děti jako rukojmí. Předtím nejspíš zabil svou manželku a jedno z dětí.

Ozbrojený muž podezřelý ze zabití své manželky se v pátek zabarikádoval se dvěma nebo třemi svými dětmi uvnitř domu v Trentonu v americkém státě New Jersey. Od té doby je v policejním obklíčení, informovala podle agentury Reuters místní média.

Policejní hlídka jela zkontrolovat dům na základě telefonického upozornění. Našla v něm částečně se již rozkládající tělo ženy. Policisté se ale následně stáhli poté, co zjistili, že muž obývající dům má zbraň.

Podle listu Times of Trenton zřejmě jedno z dětí přišlo o život. Zatím není jasné, zda to bylo následkem případné přestřelky. V domě jsou ještě dvě nebo tři děti.

Volby 2018

Volby do Senátu 2018 Komunální volby 2018

Komunální volby v Česku budou 5. a 6. října. V nich si lidé z více než 200 tisíc kandidátů na kandidátních listinách vyberou nové zastupitele svých obcí.

Ve stejném termínu navíc ve třetině obvodů proběhnou i volby do Senátu. Tam se chce probojovat více než 200 kandidátů.

Kde se volí do Senátu Systém senátních voleb Systém komunálních voleb Průzkum Volby v roce 2018

Doporučujeme
ford ( 11. května 2013 10:36 )

Tak ona je i v Evropě každý den vražda i několik jen se o tom těžko informuje když se mluví několika desítkama jazyků. Kdo by to sledoval a překládal. Jen když je trošku víc mrtvých tak se to roznese po EU.

zlymikes ( 11. května 2013 10:02 )

Velký stát-velké možnosti.Každý den nějaká vražda přesně v duchu historie spojených států samých

Zobrazit celou diskusi
1080p 720p 360p
Další videa