Smrtelná nehoda na dálnici D1: Řidiče kamionu srazilo osobní auto

Autor: ČTK,mokk - 
13. 4. 2013
09:45

Na dálnici D1 došlo ke smrtelné nehodě, při které zemřel řidič rumunského kamionu. Ten opravoval defekt na autě, když jej srazilo osobní auto. Dálnice je tak ve směru na Brno uzavřena a policie odklání dopravu přes Jihlavu.

"Řidič rumunské státní příslušnosti nákladního automobilu Volvo s návěsem zastavil kvůli defektu. Když ho odstraňoval, srazil ho řidič osobního vozu Audi," uvedla mluvčí. Řidič nákladního auta těžkým zraněním podlehl. Řidič osobního vozu byl se zraněním odvezen do nemocnice.

Dálnice bude mezi exitem Jihlava a exitem Velký Beranov uzavřena do zhruba 10:00. Před uzávěrou se tvoří kolona vozidel, dosahuje zhruba jednoho kilometru. Policie vyzývá řidiče ke zvýšené opatrnosti. 

Doporučujeme
krakonos500 ( 13. dubna 2013 16:53 )

Tak za prve,jsou u tebe hodne rychle.Vidi te na kamere a nebo oni stale jezdi po dalnici.Sam nesmis na dalnici opravovat.Bud ti zavolaji servis,ktery zaplati tvoje firma a nebo te na naklady tvoji firmy nechaji odtahnout.Nema firma penize?Nevadi!Odtahnou te ,odstavi a cekaji.Kazdy den si firma pekne priplati!

osak87 ( 13. dubna 2013 16:07 )

co tady meleš o pořizování auta, když to byl kamion a co sa týče té druhé kraviny co si napsal, tak pak bys sa divil, jak by ti strhly prachy za naftu díky vysoké spotřebě díky podhuštěným gumám. Když do teho nevidíte, tak do teho nekrafejte.

osak87 ( 13. dubna 2013 16:03 )

tak znovu opakuju: KDO BY TEN SERVIS PLATIL?? Já sem o žádných silničářech nemluvil. A když vezmem ty silničáře bo policajty, tak pochybuju že by sa s něma ten tumun dokázal domluvit.

krakonos500 ( 13. dubna 2013 15:25 )

V CR neni silnicni udrzba?Neplati kamiony dalnici?Neplatite dalnicni znamky?Tady dalnice neplatim.Platim ovsem rocni dan na auto.Zahranicni kamiony tady neplati nic a policie ci silnicni udrzba je ohlida zdarma.

toma.ov ( 13. dubna 2013 15:13 )

osak87 kdyz nemaj lidi penize tak si nemaj pořizovat auto . a to bylo firemni vubec bych ani kolo nenafoukal to nebyla jeho starost že ma defekt

Zobrazit celou diskusi
Další videa