Vražda zastupitele na Bruntálsku: Vrah ubodal rodiče přítelkyně a pak klidně jel za ní

Ondřej M. byl v Albrechticích velmi oblíbený, dlouhá léta působil jako zastupitel. Jeho život a život jeho manželky Dany ukončil podle dostupných informací bývalý přítel jejich dcery.
Autor: ljš, kru, ČTK - 
13. 3. 2013
10:43

K obrovské tragédii došlo v pondělí ve večerních hodinách v Albrechticích na Bruntálsku. Zhrzený mladík tam zřejmě zabil rodiče své bývalé přítelkyně. Oba manželé Dana a Ondřej M. byli přitom ve městě velmi oblíbení, zavražděný muž byl dokonce dlouholetým zastupitelem.

 

"Kriminalisté na Bruntálsku od úterního odpoledne vyšetřují vraždu manželského páru," řekla mluvčí moravskoslezské policie Soňa Štětínská. Kriminalisté na případ uvalili embargo. Nechtějí v tuto chvíli zveřejňovat podrobnější informace. Mluvčí pouze uvedla, že policisté zatím nikoho neobvinili.

"Kriminalisté nyní sbírají informace a vyhodnocují svědecké výpovědi," uvedla Štětínská. Další informace by mohly být zveřejněny během dneška.

Podle zatím nepotvrzených informací je vrahem manželů bývalý přítel jejich dcery, který je v neděli večer ubodal nožem. Podle informací Blesk.cz pak odjel jakoby nic za jejich nicnetušící dcerou.

O motivu mužova činu se však zatím dá pouze spekulovat, za vraždou však patrně stojí rodinné spory. Podle serveru Novinky.cz si měl mladík, kterého policie zadržela, jejich dceru brát.

Městem s nejnižší kriminalitou v okrese tragédie velmi otřásla. "Byl to bezvadný chlap, pro město toho udělal strašně moc," řekl Blesk.cz o Ondřeji M., který podnikal ve dřevařském průmyslu, jeden ze starousedlíků.

Volby 2018

Volby do Senátu 2018 Komunální volby 2018

Komunální volby v Česku budou 5. a 6. října. V nich si lidé z více než 200 tisíc kandidátů na kandidátních listinách vyberou nové zastupitele svých obcí.

Ve stejném termínu navíc ve třetině obvodů proběhnou i volby do Senátu. Tam se chce probojovat více než 200 kandidátů.

Kde se volí do Senátu Systém senátních voleb Systém komunálních voleb Průzkum Volby v roce 2018

Doporučujeme
londynskypes ( 13. března 2013 17:54 )

to jsou dnesja smradi z.m.r.di jak to ti rodice vychovavaji

doktorsafranek ( 13. března 2013 15:50 )

Poslouchejte, kdy zastřelili toho Mrázka, tak nájemný vrah z mizel..

lunatic ( 13. března 2013 15:20 )

Při vraždách na objednávku ... a tudíž za úplatu není ani zas takový problém dotyčnou obět' usmrtit - problémem je téměř vždy úniková cesta,zejména v případech,kdy "terč" má početnou ochranku ... bezpečný návrat - to je,PROBLÉM  ...

lunatic ( 13. března 2013 15:20 )

Při vraždách na objednávku ... a tudíž za úplatu není ani zas takový problém dotyčnou obět' usmrtit - problémem je téměř vždy úniková cesta,zejména v případech,kdy "terč" má početnou ochranku ... bezpečný návrat - to je,PROBLÉM  ...

lunatic ( 13. března 2013 15:14 )

 Podívejte - pouhá fakta: za zabití JAKÉHOKOLIV množství lidí hrozí pachateli maximálně doživotí ; /někdy i s možností předčasného propuštění po odpykání části trestu/ - pro udělení trestu je však nutné pachatele usvědčit ... to se v případě nájemných vražd vždy nepodaří,protože jakékoliv vyšetřování je NEDOKONALÉ - ostatně,i JAKÝKOLIV zločin,byt' by byl sebelépe plánovaný je taktéž nedokonalý . Trest smrti také,zdá se,neodradí - vždyt' popravu lze chápat,jako předčasné úmrtí,ne ? Každý z nás MUSÍ zemřít - někdo jen dříve a rukou kata - v zemích,kde lze uložit takový trest ... Není tudíž i lepší,nechat se zavřít do kriminálu,když je venku tak nebezpečno?

Zobrazit celou diskusi
1080p 720p 360p
Další videa