Tomáš (†23) nezvládl zatáčku, on i kamarád Milan (†24) zemřeli po nárazu do stromu

Autor: shp, Nový Čas - 
12. 3. 2013
19:21

Jízda v zatáčce se jim stala osudnou. Řidič Tomáš Kožuch (†23) a jeho kamarád Milan Herz (†24) zemřeli na místě po nárazu do stromu ve slovenských Malackách.

Ostrou zatáčku se Milanovi nepodařilo vybrat a Ford Focus skončil ve stromě. Oba kamarádi na místě zemřeli. Třetí cestující, jejich přítel Adrian Štokinger (20), který seděl vzadu na sedadle spolujezdce, unikl smrti o vlásek. Bojuje však o život v nemocnici v bratislavských Kramárech.

Váš syn je mrtvý!

Paní Marii vzbudil v neděli ráno v pět hodin zvonek na bráně. Myslela si, že si její syn Milan si jen zapomněl klíče. Zůstala však stát jako opařená, když jí policisté řekli, že Milan je mrtvý. „Nedokážu se z toho vzpamatovat. Nemůžu tomu uvěřit,“ řekla zdrcená matka.

Večer se nikam nechystal

Podle ní se večer v sobotu nikam nechystal. „Byl unavený po tréninku, chtěl si odpočinout. Pak mu ale zřejmě někdo zatelefonoval a pak odjel,“ dodala smutně Marie. Na místo nehody teď nosí přátelé mladých obětí svíčky, které na místě zapalují.

Volby 2018

Volby do Senátu 2018 Komunální volby 2018

Komunální volby v Česku budou 5. a 6. října. V nich si lidé z více než 200 tisíc kandidátů na kandidátních listinách vyberou nové zastupitele svých obcí.

Ve stejném termínu navíc ve třetině obvodů proběhnou i volby do Senátu. Tam se chce probojovat více než 200 kandidátů.

Kde se volí do Senátu Systém senátních voleb Systém komunálních voleb Průzkum Volby v roce 2018

Doporučujeme
lunatic ( 12. března 2013 22:30 )

Nevím,zda v sobě naleznu tolik odvahy ,abych se jednou ušklíbl nad svojí vlastní smrtí - jako tito 2 mladíci ... no,uvidíme

delavar ( 12. března 2013 19:36 )

No dnes mu to proste nevyšlo,tak no a čo.Dvadsať tri ročný vodič s 20 ročnou praxou.Divne,že sa mu to stalo.A pri tom má taký inteligentný pohľad,aj napriek tomu,že je záhorák!! Počet blbov,imbecilov v SR: mínus jeden!

Zobrazit celou diskusi
1080p 720p 360p
Další videa