Chlapec (†12) šel s tátou kácet stromy: Z lesa se už domů nevrátil, zabil ho strom!

Chlapec zemřel, když kácel s tátou strom
Autor: psch, sč - 
11. 3. 2013
15:43

Tragédie se odehrála v neděli dopoledne v Popově na Zlínsku. Dvanáctiletý chlapec šel s tátou kácet stromy do jejich lesa. Kus stromu se ale odlomil a školáka zabil. Otec se zhroutil.

S dobrým úmyslem vyrazil synek (†12) se svým tatínkem do lesa, který jim patří, kácet stromy. Když se ale jeden z nich nešťastně odštípl a spadl na něj, chlapec zemřel.

Tragédie se stala ve Štítné nad Vláří v části Popov na Zlínsku okolo 16. hodiny. „Chlapec utrpěl těžká zranění především hlavy a na místě zemřel,“ potvrdil mluvčí krajské záchranky Petr Olšan.

Rodiče se podle informací Blesku zhroutili, otce odvezli na psychiatrii v Kroměříži. Na základní škole Hrádek, kam chlapec chodil do školy, vyvěsili černý prapor.

Policie zatím neví, jestli je za nehodu zodpovědný otec, nebo jestli to byla jenom nešťastná náhoda. „S ohledem na rodinu nebudeme zveřejňovat podrobnější informace. Budeme zkoumat míru zavinění, nebo zda byly porušeny nějaké normy,“ řekl mluvčí zlínské policie Petr Jaroš.

Volby 2018

Volby do Senátu 2018 Komunální volby 2018

Komunální volby v Česku budou 5. a 6. října. V nich si lidé z více než 200 tisíc kandidátů na kandidátních listinách vyberou nové zastupitele svých obcí.

Ve stejném termínu navíc ve třetině obvodů proběhnou i volby do Senátu. Tam se chce probojovat více než 200 kandidátů.

Kde se volí do Senátu Systém senátních voleb Systém komunálních voleb Průzkum Volby v roce 2018

Doporučujeme
1080p 720p 360p
Další videa