Tvrdá rána přerovskému drogovému podsvětí: Pět zatčených!

Autor: Pavel Ryšlink - 
11. 3. 2013
23:34

Velmi tvrdou ránu přerovské drogové scéně zasadili tamější kriminalisté. V minulých dnech zatkli pětici mužů, kteří zásobovali region pervitinem a marihuanou.

„Jde o muže ve věku od 23 do 36 let. Ti dalším zájemcům na Přerovsku prodávali nebo zprostředkovávali za protislužbu či dávali zcela zdarma pervitin či sušené rostliny konopí setého,“ uvedla policejní mluvčí Irena Urbánková a dodala: „Mezi jejich odběratele patřili muži i ženy. Nejmladšímu zájemci bylo 17, nejstaršímu 35 let.“

Policisté při domovních prohlídkách zajistili větší množství drog i surovin k jejich výrobě. Zjistili také, že zadržení výrobci a dealeři prodávali gram pervitinu za sto až pět set korun, za jointa marihuany chtěli většinou stovku.

Vyšetřovatel všech pět zadržených obvinil z přečinu nedovolené výroby a jiného nakládání s omamnými a psychotropními látkami a s jedy. Nejstarší z obviněných skončil ve vazbě, ostatní jsou stíháni na svobodě. Všem však hrozí až desetileté tresty.

Volby 2018

Volby do Senátu 2018 Komunální volby 2018

Komunální volby v Česku budou 5. a 6. října. V nich si lidé z více než 200 tisíc kandidátů na kandidátních listinách vyberou nové zastupitele svých obcí.

Ve stejném termínu navíc ve třetině obvodů proběhnou i volby do Senátu. Tam se chce probojovat více než 200 kandidátů.

Kde se volí do Senátu Systém senátních voleb Systém komunálních voleb Průzkum Volby v roce 2018

Doporučujeme

Buďte první, kdo se k tématu vyjádří.

Zobrazit celou diskusi
1080p 720p 360p
Další videa