Tragédie v Německu: Matka uhořela i se svými 7 dětmi!

Autor: vk - 
11. 3. 2013
07:30

Osm lidí v neděli zahynulo při rozsáhlém požáru bytového domu ve městě Backnang na jihozápadě Německa. Mezi uhořelými byla matka a jejich sedm dětí! Nejmladší oběti bylo pouhých šest měsíců!

Plameny vypukly v prvním patře a rychle se rozšířily do dalšího podlaží. Hasiči dostali první hlášení o požáru okolo 4:30 SEČ s tím, že ve dvou bytech, které požár zachvátil, je 13 lidí. Požár dostali pod kontrolu až ráno, zcela uhasit se jim ho ale podařilo až během dopoledne. Čtyři lidi byli zachráněni přes balkon. Tři z nich ale utrpěli zranění a zdravotníci je převezli do nemocnice.

Zatím není jasné, co oheň způsobilo. Podle policie nic nenaznačuje, že by za neštěstím stál žhář. Svědkové se ale domnívají, že hořet mohlo začít od kamen na dřevo.

Evakuovali hospodu

Bytový komplex, kde požár vypukl, vznikl přestavbou někdejší továrny na zpracování kůže a obývá ho řada rodin. Jednotlivé části areálu jsou navzájem stavebně propojeny, kouř se tak dostal i do dalších bytů. Ve sklepních prostorách komplexu jsou dvě hospody, jejichž návštěvníky museli hasiči evakuovat.

Volby 2018

Volby do Senátu 2018 Komunální volby 2018

Komunální volby v Česku budou 5. a 6. října. V nich si lidé z více než 200 tisíc kandidátů na kandidátních listinách vyberou nové zastupitele svých obcí.

Ve stejném termínu navíc ve třetině obvodů proběhnou i volby do Senátu. Tam se chce probojovat více než 200 kandidátů.

Kde se volí do Senátu Systém senátních voleb Systém komunálních voleb Průzkum Volby v roce 2018

Doporučujeme
1080p 720p 360p
Další videa