Nejbizarnější záběry z Googlu: Spánek v koši, šťourání v nose a jiné kuriozity

Autor: psch, INT - 
7. 3. 2013
21:01

Google Street View je beze sporu výborná služba pro lidi, kteří například chtějí vědět, jak vypadá destinace, kam se chystají. Na druhé straně se internetoví nadšenci baví vyhledáváním těch nejzábavnějších snímků, které se Googlu podařilo vyfotit. Tady je další sada!

Snímky z kamery autíček, která brázdí ulice napříč světem a utváří tak celkový reálný pohled do map, jsou často opravdu k pokochání. Vedle domů, ulic nebo parkovišť se na snímcích dají najít opravdu zajímavé věci.

Kdo se pozorně zadívá, může objevit třeba řidiče, který se šťourá v nose, chlapce, kteří se za bílého dne perou na ulici, nahé zadky – někdy záměrně vystrčené na kameru i ohledávání místa činu i s tělem mrtvého člověka.

Google za některé takové snímky čelí četným žalobám nespokojených lidí, které zachytily kamery například při močení na ulici, nebo nahé na jejich soukromém pozemku.

Volby 2018

Volby do Senátu 2018 Komunální volby 2018

Komunální volby v Česku budou 5. a 6. října. V nich si lidé z více než 200 tisíc kandidátů na kandidátních listinách vyberou nové zastupitele svých obcí.

Ve stejném termínu navíc ve třetině obvodů proběhnou i volby do Senátu. Tam se chce probojovat více než 200 kandidátů.

Kde se volí do Senátu Systém senátních voleb Systém komunálních voleb Průzkum Volby v roce 2018

Doporučujeme
kov185 ( 8. března 2013 10:52 )

Vidím napsáno "Polícia", tak to bude slovenská policie. Jenže ona je to policie brazilská...

Zobrazit celou diskusi
1080p 720p 360p
Další videa