Soud s metalistou Randym: Dana (†19) z pódia strčil on, potvrdili svědci

Autor: rvs - 
5. 2. 2013
10:12

Už druhý den zažívá metalista Randy Blythe horké chvilky u pražského soudu. Dnes mu musí být pořádně úzko, svědci totiž potvrdili, že devatenáctiletého Dana z pódia skutečně strčil. Ten se pak udeřil do hlavy.

Randyho Blythea přišel podpořit nejen kolega z kapely, bubeník Chris Adler, který včera dokonce svědčil ve zpěvákův prospěch, ale také jeho manželka a další příbuzní, patrně rodiče. Metalistova manželka velmi napjatě sledovala výpovědi svědků.

Ke slovu se dostali kamarádi zemřelého Dana N. (†19). "Strčil ho z pódia. Dan spadl po zádech na hlavu. Po koncertě mu bylo špatně, tak jsme zavolali záchranku," popsal jeden ze svědků. Zpěvák se prý po Danově pádu ptal, jestli je chlapec v pořádku, a když odpověděli, že ano, pokračoval v koncertu.

Všichni tři svědci se shodli, že byl zpěvák během koncertu velmi agresivní. "Jednoho kluka skopl, druhého přiškrtil a praštil do hlavy," vypověděl jeden z nich.

Chlapci také popřeli, že by diváky někdo před koncertem upozornil, že nesmějí lézt na pódium, ani pracovníci ochranky a pořadatelské služby se prý příliš nesnažili jim v tom zabránit. To včera potvrdil i Blythe, který řekl, že v klubu vládl chaos.

Doporučujeme
jerry ( 6. února 2013 07:08 )

O našem právu nemá cenu diskutovat, to snad víme oba.

peterwilliams ( 6. února 2013 06:10 )

zada

peterwilliams ( 6. února 2013 06:10 )

zada

peterwilliams ( 6. února 2013 06:01 )

jerry

krakonos500 ( 6. února 2013 02:47 )

Doterny osle.Vidim ze jsi vystudoval prava v Plzni. Budes urcite moudry muz!

Zobrazit celou diskusi
Další videa