Vražda těhotné Katky (†20): Když ji pohřbívali, její vrah se probouzel k životu

Jednou z vyšetřovacích verzí je, že Katku P. (†21) zavraždil její přítel David D. (30)
Autor: Jitka Pecharová - 
24. 9. 2012
05:00

Poslední sbohem dala rodina Katce P. (†20), zavražděné těhotné dívce v Jablonném nad Orlicí. A zatímco příbuzní plakali nad rakví dívky, z vraždy podezřelý přítel David D. (35) se ve stejný den znovu probudil k životu. O ten totiž málem přišel, když po zabití Katky vyskočil z okna.

Jakoby v den pohřbu Katky byly vyslyšeny prosby příbuzných a známých dívky. Jejího přítele, který ji zabil ranami nožem, proklínali, ale víc než jeho smrt chtěli, aby do konce života trpěl a skončil ve vězení. „Nic si nepřeju víc. Doufám, že mu zůstanou kruté následky,“ naspala otevřeně na facebooku známá zavražděné. „Na každého dojde. Uvidí kluk jeden. To mu nedaruji,“ vyjádřila svoji zlost i matka dívky.

Hádali se kvůli těhotenství

Katka zemřela před deseti dny ve svém pronajatém bytě v Jablonném nad Orlicí. Muž, který se živil jako řidič kamionu, napadl přítelkyni ve druhém měsíci těhotenství brzy ráno při hádce zřejmě po dlouhodobých sporech. Ty se zřejmě týkaly právě její gravidity. Ona se prý na dítě moc těšila, on ale o potomka nestál. Proč? Mezi lidmi se hovoří, že ji David D. podezíral z nevěry, že se hádali kvůli tomu, že dítě nebylo jeho. Možná proto ji zabil a sám pak vyskočil z okna v osmi metrech nad zemí.

Po zabití Katky její přítel vyskočil z okna jejího pronajatého bytu, které je asi osm metrů nad zemíPo zabití Katky její přítel vyskočil z okna jejího pronajatého bytu, které je asi osm metrů nad zemí | 
Přítel zavražděné je již mimo ohrožení života, čeká ho policejní výslech

Při pádu muž utrpěl mnohočetné zlomeniny. Vážně si poranil páteř. Ležel v kritickém stavu v hradecké nemocnici. V pátek, osmý den po události lékaři již mohli říci, že je mimo ohrožení života. „Byl odpojen od plicní ventilace a je při vědomí,“ řekl náměstek ředitele špitálu Zdeněk Tušl. Muž je údajně schopen komunikace, takže ho asi brzy čeká návštěva policie, které by měl vysvětlit celou tragédii.

Doporučujeme
odetka.odetka ( 24. září 2012 10:31 )

Co s takovym zmetkem??

jaramila ( 24. září 2012 08:06 )

Má vůbec cenu ho probouzet?

londynskypes ( 24. září 2012 07:20 )

pgga

pgga ( 24. září 2012 05:28 )

 Pro..decathlon...CR...vsednich dnu.....

Zobrazit celou diskusi
1080p 720p 360p
Další videa