Čin, který se nedá pochopit, odpustit, ani zapomenout. Malá Johanka svému otci bezmezně věřila. Věřila, že ji miluje a navždy nad ní bude držet ochrannou ruku. Její otec ji však chladnokravně využil k pomstě své ženě.

Mezi pátou a šestou hodinou čtyřiašedesátiletý Milan svou dceru ubodal. Sám pak zavolal policii a k činu se přiznal. "Podezřelý muž se nyní nachází v policejní cele," řekla policejní mluvčí Ludmila Knopová. Přivolaní záchranáři se snažili dívku oživit, ale resuscitace nepomohla. Na místě byla mrtvá.

"Mohu potvrdit, že v ranních hodinách zadrželi policisté čtyřiašedesátiletého muže v Jablonci, je důvodně podezřelý z násilného trestného činu spáchaného na nezletilé dívce. Ta dnes zemřela po násilném útoku nožem," řekla policejní mluvčí Ivana Baláková.

Manželka měla milence

Podle prvních zpráv se mohlo jednat o pomstu manželce. Mezi manželi byl totiž velký věkový rozdíl a jejich vztah už nebyl harmonický. Žena měla údajně  milence a odjela za prací do Saudské Arábie. Za nevěru a hádky mezi rodiči bohužel zaplatila právě dvanáctiletá dívenka. Muži momentálně hrozí patnáct až dvacet let vězení.

Fotogalerie
2 fotografie