Doktor Čuně: Barták z asistentky vymítal ďábla!

Autor: rvs, oj - 
13. 9. 2012
12:42

Jaroslav Barták známý jako zvrhlý doktor Čuně bohužel asi nikdy nepřestane překvapovat. U soudu dnes šokoval tvrzením, že jedna z jeho asistentek byla posedlá ďáblem a na doporučení kardinála Duky měl provést vymítání.

Výslechem znalců pokračoval ve čtvrtek u pražského městského soudu hlavní líčení s doktorem Jaroslavem Bartákem. „Posuzovaný je člověkem s poruchou osobnosti, která se projevuje agresivitou, vztahovačností, pozérstvím. Je to nedisciplinovaný konzument alkoholu. Závislost jsme u něj ale během vyšetření nezjistili," řekl sexuolog Jaroslav Zvěřina.

Podle sexuologa Petra Weisse je možnost resocializace Bartáka podprůměrná. "Osobnost obžalovaného je anomální. Vyznačuje se nezdrženlivostí, vztahovačností, afektivní labilitou, egocentričností a agresivitou," popsal povahové rysy obžalovaného psycholog.

Během soudního stání měl možnost promluvit i obžalovaný Barták a znovu nechyběly detaily plné násilí a sexu. Tři z jeho obětí trpí posttraumatickou stresovou poruchou, dvě z nich musely být hospitalizovány na psychiatrii. Nejvíce to ale odnesla Milada L., z které Barták dokonce vymítal ďábla.

„Měla sklony k sebepoškozování a v minulosti poslouchala heavy metal. Zkontaktoval jsem proto kardinála Duku a exorcistu z Malty.  Oba byli přesvědčení, že je posedlá zlým duchem a doporučili mi vymýtání," šokoval všechny v soudní síní Barták. "Jde o zcela smyšlení tvrzení," řekl Blesk.cz tiskový mluvčí Arcibiskupství pražského Aleš Pištora.

Lékař čelí obvinění ze spáchání trestných činů, převážně se sexuálním motivem, ale také z vydírání, ublížení na zdraví, vyhrožování či omezování osobní svobody. V případě odsouzení mu hrozí až 12 let vězení.

Volby 2018

Volby do Senátu 2018 Komunální volby 2018

Komunální volby v Česku budou 5. a 6. října. V nich si lidé z více než 200 tisíc kandidátů na kandidátních listinách vyberou nové zastupitele svých obcí.

Ve stejném termínu navíc ve třetině obvodů proběhnou i volby do Senátu. Tam se chce probojovat více než 200 kandidátů.

Kde se volí do Senátu Systém senátních voleb Systém komunálních voleb Průzkum Volby v roce 2018

Doporučujeme
jiznicechy ( 20. září 2012 14:29 )

zelena.karkulka ( 14. září 2012 00:37 )

ten Duka je taky úplná pi.ča

avina ( 13. září 2012 18:44 )

Škaredý chlap,švidrá,tlustý,malý...Nemá doma zrcadlo.

tomik007 ( 13. září 2012 18:42 )

NAKONEC SE JESTE ZJISTI ZE TY ASISTENTKY VYMITALI OBA !!!!

autentickej ( 13. září 2012 15:58 )

Ku.rva to je zase joke jak pr.del.Tak vymítali s Dukou z metalistky metal.Doufám, že Bartáka ten prcíř Duka taky nevymlaskl.Když ho vidím, jak se klepe na ty restituce, tak vypadá taky jako ten mlaskavej kapr.

Zobrazit celou diskusi
1080p 720p 360p
Další videa