Doktor Čuně: Barták z asistentky vymítal ďábla!

Autor: rvs,oj - 
13. 9. 2012
12:42

Jaroslav Barták známý jako zvrhlý doktor Čuně bohužel asi nikdy nepřestane překvapovat. U soudu dnes šokoval tvrzením, že jedna z jeho asistentek byla posedlá ďáblem a na doporučení kardinála Duky měl provést vymítání.

Výslechem znalců pokračoval ve čtvrtek u pražského městského soudu hlavní líčení s doktorem Jaroslavem Bartákem. „Posuzovaný je člověkem s poruchou osobnosti, která se projevuje agresivitou, vztahovačností, pozérstvím. Je to nedisciplinovaný konzument alkoholu. Závislost jsme u něj ale během vyšetření nezjistili," řekl sexuolog Jaroslav Zvěřina.

Podle sexuologa Petra Weisse je možnost resocializace Bartáka podprůměrná. "Osobnost obžalovaného je anomální. Vyznačuje se nezdrženlivostí, vztahovačností, afektivní labilitou, egocentričností a agresivitou," popsal povahové rysy obžalovaného psycholog.

Během soudního stání měl možnost promluvit i obžalovaný Barták a znovu nechyběly detaily plné násilí a sexu. Tři z jeho obětí trpí posttraumatickou stresovou poruchou, dvě z nich musely být hospitalizovány na psychiatrii. Nejvíce to ale odnesla Milada L., z které Barták dokonce vymítal ďábla.

„Měla sklony k sebepoškozování a v minulosti poslouchala heavy metal. Zkontaktoval jsem proto kardinála Duku a exorcistu z Malty.  Oba byli přesvědčení, že je posedlá zlým duchem a doporučili mi vymýtání," šokoval všechny v soudní síní Barták. "Jde o zcela smyšlení tvrzení," řekl Blesk.cz tiskový mluvčí Arcibiskupství pražského Aleš Pištora.

Lékař čelí obvinění ze spáchání trestných činů, převážně se sexuálním motivem, ale také z vydírání, ublížení na zdraví, vyhrožování či omezování osobní svobody. V případě odsouzení mu hrozí až 12 let vězení.

Doporučujeme
jiznicechy ( 20. září 2012 14:29 )

zelena.karkulka ( 14. září 2012 00:37 )

ten Duka je taky úplná pi.ča

avina ( 13. září 2012 18:44 )

Škaredý chlap,švidrá,tlustý,malý...Nemá doma zrcadlo.

tomik007 ( 13. září 2012 18:42 )

NAKONEC SE JESTE ZJISTI ZE TY ASISTENTKY VYMITALI OBA !!!!

tonny44 ( 13. září 2012 16:43 )

Hmm, v lochu mu vymetou i tasemnici z konečníku, dobytkovi...

Zobrazit celou diskusi
Další videa