Na koupališti se utopily dvě děti (†3, †6): Rodiče byli v bufetu | Blesk.cz

Na koupališti se utopily dvě děti (†3, †6): Rodiče byli v bufetu

Autor: oj - 
5. 9. 2012
15:34

Na koupališti nedaleko Bratislavy se v úterý večer odehrála obrovská tragédie. Dvě holčičky (†3, †6) se honily u bazénu, nešťastnou náhodou do něj spadly a utopily se. Rodiče byli údajně v bufetu.

Holčičky se utopily na koupališti v Senci v úterý před sedmou hodinou večer. Oživit se je pokoušeli nejdříve plavčíci, potom profesionální hasiči. „Jejich snaha však nebyla ani po hodině úspěšná. Děti zemřely,“ řekl slovenskému serveru čas.sk mluvčí záchranné služby Boris Chmel.

Rodiče byli v bufetu

Jak se děti do bazénu dostaly, zjišťuje policie. Podle svědků se však honily, uklouzly a nešťastnou náhodou do bazénu spadly. „Byly tu i s rodiči, ale ti v okamžiku tragédie nebyli v blízkosti dětí. Určitě by to neskočilo takovou hrůzou,“ řekl Novému Času návštěvník koupaliště. Podle informací tvnoviny.sk byli jejich rodiče v tu dobu v bufetu.

Rodina pocházela z Kuvajtu a na Slovensku byla na dovolené.

Doporučujeme
manicka919 ( 21. března 2013 23:06 )

naprosty souhlas, i kdyby tam byl jen jeden clovek, tak snad bude reagovat, ne? evidentni uvazovani slovaku, neni to moje decko, tak se nestaram. k cemu tam jsou teda i ty kamery??

kacota ( 6. září 2012 23:24 )

Evi, že vraj tam pri vonkajšom bazéne veĺa ľudí nebolo. To ako sa to stalo videla polícia dnes z bezp. kamery..

kobyla1 ( 6. září 2012 19:40 )

Přesně tak. Raději dvacet Kuvaiťanů než jeden debil jako jsi ty.

kobyla1 ( 6. září 2012 17:44 )

A ty můžeš jen závidět ty sociální případe

kobyla1 ( 6. září 2012 17:42 )

Ohánět se milionama druhých umí každý debil ty játro vypatlaný. Co ty jsi zač že tu machruješ?....cigoš?...tak se jdi taky utopit ty cikánskej výkale Jinak obyčejně tady druhé z nemakání obviňují ti, co žijí ze sociálních dávek.....a na kterém pracáku jsi registrovaný ty?????

Zobrazit celou diskusi
1080p 720p 360p
Další videa