Podle svědectví obyvatel Milonic měla třicátnice vlasy až na zem a byla nepřirozeně bledá. Byla podivně oblečená a ničím prý nepřipomínala člověka.
Když sousedé uslyšeli podivný křik, zavolali policisty. Ti minulé úterý do domu vnikli a ženu odvezli do psychiatrické léčebny. Tam ji odborníci podrobí zkoumání. Mluví se totiž o tom, že žena jako velmi mladá dívka přišla do jiného stavu a po porodu dítěte se zbláznila. Rodina ji pak měla držet patnáct let v naprosté izolaci. „Její rodiče tvrdili, že je na Slovensku,“ uvedli sousedé.Policie však děsivé odhalení poněkud zpochybnila. „Nevíme, jak dlouhou dobu tam byla, není jasné, proč by ji rodina věznila. I proto zatím nebyl nikdo obviněn. Nepotvrdilo se totiž ani to, že by žena nemohla ven,“ sdělila Blesku policistka Iva Šebková.
Kriminalisté zjistili, že žena měla přístup k internetu a mohla také telefonovat. „Prověřujeme to a čekáme na posudky psychiatrů k jejímu zdravotnímu stavu, které budou pro posouzení věci klíčové,“ dodala policejní mluvčí.
Otec vlčích dětí zůstává ve vazbě, soud odročili
Tyranský otec Martin K., který spolu s manželkou držel své dva malé syny po celý jejich život za dveřmi pražského bytu, zůstává za mřížemi. U soudu…celý článek



