Manželé zotročili mladou Němku (19): Osm let jedla s prasaty

Autor: ČTK, oj - 
27. 5. 2012
18:25

Manželský pár v Bosně osm let věznil a různými způsoby trýznil nyní 19letou Němku. Dívka byla nalezena před deseti dny v lese, kde se skrývala. Dívka vážila pouhých 40 kilogramů. Po celém těle měla mnoho ran. Podle sousedů, kteří několikrát upozorňovali policii, musela jíst s prasaty.

Matka dívky se v minulosti vdala za muže z Bosny, ačkoli ten již měl bosenskou manželku. Němka svoji dceru, které se pravděpodobně jmenuje Karla, přenechala jejímu bosenskému otčímovi.

Bosenský pár dívku údajně osm let nutil k nejtěžší práci na poli, uvedlo státní zastupitelství. Její matka, která prý o všem věděla, ze strachu mlčela. Celou dobu žila v Německu a v Rakousku.

Agentura DPA napsala, že i když má Bosna za sebou krvavou občanskou válku z 90. let, zprávy o tom, jak krutě trýznitelé s dívkou zacházeli, místní média šokovaly.

Sousedé tvrdí, že dívka jedla krmivo pro prasata, aby nezemřela hlady. Její otčím proti ní prý štval psy. Údajně ji také vícero mužů pravidelně sexuálně zneužívalo, to se ale zatím podle prokuratury neprokázalo. Zato se potvrdily zprávy médií, že věznitelé s Karlou zacházeli jako s otrokyní, uvedla prokuratura.

Na její případ už dříve upozornil úřady jeden ze sousedů, dítě schované ve sklepě se ale nepodařilo najít. Teprve když se mu Karlu podařilo vyfotografovat, úřady zasáhly. Mladá žena byla nalezena v lese, kde se skryla před svým otčímem.

Dívka se nyní zotavuje v jednom domově pro ženy v Tuzle, její trýznitelé byli podle místních médií zatčeni.

Doporučujeme
naidka ( 28. května 2012 10:51 )

už jsi někdy viděl hezkou Němku? Ale to není podstatné, musela být duševně zaostalá, jinak by utekla už dávno.

londynskypes ( 28. května 2012 10:02 )

hezká moc není ..

mirkazam ( 28. května 2012 07:46 )

Tady je vidět, jaký jsou lidi neskutečný SVINĚ!!

marie60 ( 28. května 2012 07:31 )

 Ta mama je taky pěkná bestie, když ji s klidným svědomím přenechala otčímovi.Jiné mámy se za své děti rvou a tahle pro záchranu své dcery nic neudělala.Co s takovou mámou? Otčíma s tou jeho babou bych zavřela až by zčernali a dávala bych jim žrát to, co dávali svým prasatům.

londynskypes ( 28. května 2012 06:36 )

ale lidi pak sami jedí prasátka ... tak to asi nebylo hnusne jídlo

Zobrazit celou diskusi
1080p 720p 360p
Další videa