Foto muže, který zfackoval Paroubka! Poznáte ho?

Autor: Oldřich Tichý - 
23. 4. 2012
12:11

Neznámý muž, který ve středu v Praze na ulici propleskl expremiéra a poslance Jiřího Paroubka (59), už má konkrétní podobu. Blesk exkluzivně získal jeho fotku od očitého svědka incidentu! Podle něj musel Paroubek snést kromě rány i urážky. „Ty jsi ale velkej vůl,“ řekl prý útočník po facce šokovanému Paroubkovi.

Zatímco policie, která konflikt vyšetřuje, se ještě nepohnula z místa, Blesk už mluvil s dvěma svědky. Ti vše popsali podobně, jako to už dřív udělal napadený politik. Přidali ale i pár podrobností.

„Pan Paroubek se ve středu kolem páté odpoledne bavil s nějakými lidmi u Poslanecké sněmovny. Když domluvili, přišel k němu klidným krokem ten vysoký muž. Paroubek zřejmě čekal, že se s ním chce taky bavit, tak se k němu automaticky otočil. A on mu naložil pořádnou chlapskou facku,“ popsal vše sedmadvacetiletý muž z Prahy.

Podle něj i podle další, o osm let starší svědkyně, byl expremiér zcela v šoku. „Co jste to udělal?“ ptal se prý nechápavě a oháněl se aktovkou. „Ty jsi ale velkej vůl,“ odpověděl mu klidně útočník a volnou chůzí odešel. Poblíž na něj údajně čekal další muž. „Dobře jsi to udělal,“ pochválil ho podle svědků.


Znáte muže, který dal Jiřímu Paroubkovi na Malostranském náměstí facku? Poznáte ho z fotografie? Ozvěte se nám do redakce na mail tip@blesk.cz nebo na telefon 724 014 586.


Paroubek sice mezitím zaběhl zpět do Sněmovny a vyšel ven s policisty, ale útočník už byl pryč. Zatímco napadený politik o něm mluvil jako o opilci, podle svědků tomu nic nenasvědčovalo. „Byl úplně v pořádku a rozhodně věděl, komu tu facku dal,“ shodli se.

Blesk o víkendu kontaktoval přímo Paroubka s dotazem, zda by mohl pachatele na fotce identifikovat. „Byl to takový velký chlap,“ zopakoval Paroubek, ještě než snímek uviděl. „Myslím, že je to on,“ dodal, když si pak obrázek podrobně prohlédl. Policie vše vyšetřuje jako přestupek. Případnému viníkovi by tak v případě dopadení hrozila pokuta.

Doporučujeme
llottoss ( 24. dubna 2012 23:07 )

To je Paroubkův tchán, přišel zkontrolovat zeťáka a dostal jednu výchovnou, páč dělá rodině ostudu.

kuki1 ( 24. dubna 2012 14:17 )

Nebylo by od věci opatřit tomu dobrému muži propustku do poslanecké sněmovny. Tam by mohl začít z jednoho konce na druhý, aby už konečně pánové nesli alespoň nějakou odpovědnost za ty zmetky, které produkují.

sonyka ( 24. dubna 2012 12:39 )

jedna byla málo a i kdyby to byl nejznámější člověk z okolí,neřekla bych to

mirkazam ( 24. dubna 2012 11:13 )

Je vidět, jak je ,,Titán " oblíbený...

llottoss ( 23. dubna 2012 16:40 )

,,plesk,,!!! Ta mlaskla

Zobrazit celou diskusi
720p 360p
Další videa