Co se dělo v noci po pohřbu Věcí veřejných? Šlo se na panáka!

Autor: Eva Pospíšilová,zunk - 
19. 4. 2012
06:15

Rozložila Věci veřejné a otřásla koalicí. Co udělala Karolína Peake (36) pak? Šla se veselit a relaxovat! Kritici politiky Radka Johna (57) a Víta Bárty (38) si totiž dali dostaveníčko v pražském luxusním klubu SaSaZu.

Vicepremiérka pro boj s korupcí dorazila na párty placenou McDonald’s v doprovodu manžela. Ve stejnou chvíli přijel i ministr pro místní rozvoj Kamil Jankovský (54), chvíli poté přišel šéf dopravy Pavel Dobeš (30), kteří také dali dali Věcem veřejným sbohem.

Všichni se tvářili uvolněně. I když tak trochu spiklenecky. Aby ne, za chvíli si už zmínění muži zapalovali cigaretku se senátorem ODS Jaroslavem Kuberou (65). Že by rebelové hledali dalšího spojence? „Neřešili jsme spolu nic, jen jsme kouřili. Já jsem tam šel na Olympic,“ dušoval se ale Kubera. Ministr Jankovský k tomu doplnil, že on byl na akci jako VIP host. Pane ministře, není ale právě takovéto pozvání jistou formou zvýhodňování? Vzpomeňte, jak dopadl soud s Bártou...

Karolína Peake párty označila spíše za relaxační. „Politiku jsme řešili krátce,“ uvedla. Kvůli únavě z klubu odešla jako první. Hektický den ji ale nakonec nedovoloval usnout a musela si vzít ještě prášek na spaní. To ministr Dobeš spal zřejmě tvrdě. Po návštěvě klubu se ještě na chvíli zastavil v dalším baru v centru Prahy.

Doporučujeme
zelena.karkulka ( 19. dubna 2012 21:56 )

podnik pro židle vedený židlema a sponzoruje mekáč

homolka08 ( 19. dubna 2012 15:46 )

Pro boha živého to je svoloč co nám tady vládne.

manizna ( 19. dubna 2012 13:00 )

Zlatokopka,která se chce dostát co nejvýše !

karel128 ( 19. dubna 2012 12:47 )

Co zatím přeběhlice Peake mimo bourání strany zatím ze svého koryta ve vládě jako místopředsedkyně pro "boj proti korupci"zatím udělala..? velké kulové! Jak s korupcí bojuje a o kolik ji snížila!?!? ha-ha-ha k smíchu ,rychle se přizpůsobila jako ostatní prasátka která ve sněmovně poslušně v každé straně jednohlasně souhlasí a zvedají kopýtka k tomu, co v té které straně vedoucí kanec vymyslí za debilitu ,nepřemýšlejíc zda je to pro občany dobrý a potřebný zákon.!!Hlavně že tečou statisíce a máme na splátky hypoték.Takže nevím naco je ve sněmovně tolik mlaskajících prasátek,když by jich úplně stačilo v každé straně pět!,na tu jejich hrůzu by úplně stačili a státní kasa by šetřila!! věřím,že přijde doba,kdy všechny tyto bývalá i nynější zlodějská prasátka,ničící ekonomiku našeho státu,budeme soudit za ty zlodějny a vlastizradu na etnických českých občanech...ksindl..!

arcaben ( 19. dubna 2012 11:43 )

a kteroupak DÁMU máš na mysli??Tu společenskou hru??

Zobrazit celou diskusi
1080p 720p 360p
Další videa