Vicepremiérka pro boj s korupcí dorazila na párty placenou McDonald’s v doprovodu manžela. Ve stejnou chvíli přijel i ministr pro místní rozvoj Kamil Jankovský (54), chvíli poté přišel šéf dopravy Pavel Dobeš (30), kteří také dali dali Věcem veřejným sbohem.

Všichni se tvářili uvolněně. I když tak trochu spiklenecky. Aby ne, za chvíli si už zmínění muži zapalovali cigaretku se senátorem ODS Jaroslavem Kuberou (65). Že by rebelové hledali dalšího spojence? „Neřešili jsme spolu nic, jen jsme kouřili. Já jsem tam šel na Olympic,“ dušoval se ale Kubera. Ministr Jankovský k tomu doplnil, že on byl na akci jako VIP host. Pane ministře, není ale právě takovéto pozvání jistou formou zvýhodňování? Vzpomeňte, jak dopadl soud s Bártou...

Karolína Peake párty označila spíše za relaxační. „Politiku jsme řešili krátce,“ uvedla. Kvůli únavě z klubu odešla jako první. Hektický den ji ale nakonec nedovoloval usnout a musela si vzít ještě prášek na spaní. To ministr Dobeš spal zřejmě tvrdě. Po návštěvě klubu se ještě na chvíli zastavil v dalším baru v centru Prahy.

Fotogalerie
8 fotografií