Špindlerův Mlýn: Zimní hnízdo pracháčů

Autor: poe,mokk - 
21. 2. 2012
05:00

Párty balení mojita za 950 korun, polonahé slečny, rolády nadívané kaviárem, snadné známosti od barů… To je Špindlerův Mlýn těchto dní. Oblíbené lyžařské středisko je teď přechodným centrem české smetánky. Politici, miliardáři, sportovci, podnikatelští »kmotři«. Kdo všechno tu má druhý domov?

„Když si uděláte seznam lidí, kteří o víkendu navštíví Špindlerův Mlýn, tak tam najdete lidi od socialisty Tvrdíka přes prezidenta Klause až po expremiéra Topolánka,“ tvrdil Mirek Topolánek.

A měl pravdu. Třeba tento víkend, jak Blesk informoval včera, se ve Špindlu veselili kontroverzní podnikatelé Roman Janoušek a Tomáš Hrdlička s dalšími byznysmeny – třeba Luďkem Sekyrou. I v jejich případě teklo šampaňské proudem a polonahé krásky jim předváděly prádlo na molu, jež bylo postavené téměř v jejich obýváku. Párty se totiž konala v hotelu, který vlastní firma, jejíž dozorčí radě šéfuje právě Sekyra. Nejen on má ale ve Špindlu bydlení. Blesk mapoval, kdo další z bohatých a VIP do střediska jezdí a kdo v něm jakou nemovitost má.

Špindlerův Mlýn je skutečně rájem pracháčůŠpindlerův Mlýn je skutečně rájem pracháčů | 

1 - Mir. Provod podnikatel, apartmán vlastní syn

2 - T. Hrdlička vlivný muž ODS, apartmán má psaný na ženu,Josef Bazala exšéf Českých drah, vlastní apartmán,M. Langmajer pražský exradní, apartmán má psaný na ženu, Filip Dvořák exstarosta P 1, apartmány jsou na otce

3 - Luděk Sekyra podnikatel, hotel má firma, v níž šéfuje

4 - Martin Roman bývalý šéf ČEZ,oblíbil si bar, kam on a vlivní chodí pít

5 - Milan Baroš fotbalista, vlastní chatu, v níž je penzion

6 - Patrik Oulický vlivný muž ODS, vlastní apartmán, Jan Dienstl byznysmen, vlastní apartmán

7 - R. Janoušek lobbista, vlastní apartmán, Filip Dvořák exstarosta P 1, apartmány jsou na otce

8 - oblíbený klub do kterého se chodí smetánka bavit

9 - Luděk Sekyra podnikatel, hotel má firma, v níž šéfuje

10 - Peter Kuchár podnikatel, penzion má firma, v níž šéfuje

Doporučujeme
carol.anne ( 2. března 2012 00:52 )

Díky ti, Blesku. Až nás někdo přijde vykrást, budeme alespoň vědět, kde vzal typ. Vážně nemáte důležitější věci na práci...?

zelena.karkulka ( 21. února 2012 19:43 )

kdo opravdu MÁ PENÍZE,tak jezdí fakt jinam,protože ty služby stojí za houby

sugic ( 21. února 2012 12:11 )

Za svoji práci pro tuto zemi si snad zaslouží odpočinek, ne??

alexabde ( 21. února 2012 12:04 )

Co je na tom divne ked sa takyto ludia vyberu na lyzovacku do Spindlu?A ze tam maju svoje apartmany?A?Ved kto ich tam ma mat-tie socky co ich v byte byva 11,alebo ta rodina co otec zabil mamu a zamuroval ju pod vanou? Vzdy patilo a platit bude "vsetci sme si rovni,ale niektori rovnejsi"

rudyptak48 ( 21. února 2012 11:15 )

Svým zájmem jenom přikrmujte jejich popularitu. Zajímat by se o ně měla spíš policie. Té to činí obrovské problémy, když je to jejich kamarád.

Zobrazit celou diskusi
1080p 720p 360p
Další videa