O majetek Dvořákovy rodiny se zajímá protikorupční policie. Sám Dvořák bude muset vysvětlovat okolnosti kontroverzních smluv, které podepsal za dopravní podnik. Blesku se navíc podařilo zjistit, že »čistý« není ani coby člen sdružení nájemníků domu v pražské Krakovské ulici. „Neměl se rok k tomu, aby dluh zaplatil,“ řekl Blesku nájemník domu. Dvořák více než dva roky také svůj rozlehlý půdní byt pronajímá Asiatům.
„Zálohy na elektřinu, vodu, platby za používání výtahu a úklid domu má psané na tři osoby, ale denně jich je tam minimálně patnáct. A platíme to my, nájemníci,“ pokračuje rozhořčeně soused. Podle Dvořáka je to ale nesmysl. „Nevím, to se mi nezdá,“ uvedl.
Dvořák se k půdnímu bytu o rozloze 270 m2 dostal přes svou matku Marii Novákovou (66). Ta získala v 90. letech obecní byt ve stejném domě a pár let nato si zažádala také o půdu. Dostala ji za 600 tisíc… „V té době to byla běžná cena,“ tvrdí Dvořák



