VIDEO milujícího táty: 16 let natáčel den co den svou dceru a vytvořil dílo, které vás rozpláče

Autor: rc - 
7. 11. 2015
11:36

První krůčky, první slova, nástup do školy… Děti svým rodičům rostou před očima, a než se nadějí, z malých miminek jsou dospělí lidé. Vývoj své dcerky Lotte se rozhodl zaznamenat Frans Hofmeester, který svou malou dceru filmoval od narození do šestnácti let.   

Byl rok 1999 a Frans Hofmeester z nizozemského Utrechtu začal filmovat svou novorozenou dcerku Lotte a tak to dělal každý den po dobu čtrnácti let. Den co den natáčel proměny ve tváři své dcery, aby zachytil všechny změny, kterými prošla.

Když dal všechny kraťounké videoklipy dohromady, vznikl krátký časosběrný film, který se stal naprostou senzací a promítal se i ve španělském národním muzeu Centro de Arte Reina Sofia.

Na YouTube ho vidělo už přes 30 milionů lidí.

Podobně jako Lotte Frans točil i svého syna, jehož natáčel od narození do jedenácti let. Dceru ovšem Holanďan natáčet nepřestal, k jejím šestnáctým narozeninám vydal druhý dokument, který zachycuje její proměny od čtrnácti do šestnácti let. 

 

Nutno dodat, že tenhle milující táta natáčel stejným způsobem také svého syna. A to přesně 11 let. Každý týden si ho posadil před kameru. A zde je výsledek.

Volby 2018

Volby do Senátu 2018 Komunální volby 2018

Komunální volby v Česku budou 5. a 6. října. V nich si lidé z více než 200 tisíc kandidátů na kandidátních listinách vyberou nové zastupitele svých obcí.

Ve stejném termínu navíc ve třetině obvodů proběhnou i volby do Senátu. Tam se chce probojovat více než 200 kandidátů.

Kde se volí do Senátu Systém senátních voleb Systém komunálních voleb Průzkum Volby v roce 2018

Doporučujeme
petrchpraha ( 7. listopadu 2015 18:29 )

a pak jí to za odměnu udělal pěkně do kadi-díry

Zobrazit celou diskusi
1080p 720p 360p
Další videa