Zadlužená studentka milionářkou

8. 5. 2005
05:01

Štěstí potkalo po uši zadluženou studentu Sarah Cockings (21). Vyhrála totiž v loterii neuvěřitelných 105 milionů korun.

Byla krásná, mimořádně chytrá, ale i pořádně zadlužená. Teď už si ale britská studentka Sarah Cockings (21) nemusí do konce života dělat s penězmi starosti. V pátek totiž vyhrála v loterii v přepočtu 105 miliónů korun. "Ještě zkraje týdne jsem byla úplně na dně a šla jsem si do banky vyřídit už druhou půjčku. Pak ale vylosovali má čísla. Nemůžu tomu uvěřit!" svěřila se dívka, která kromě studia ještě stíhá pomáhat přestárlým lidem v sociálním ústavu. A její tip na rozbití jackpotu? "Čtyři roky jsem sázela náhodná čísla, jak mi je vybral počítač. Nikdy jsem ale nevyhrála ani penny, a tak jsem to teď změnila a vsadila si čísla podle vlastního výběru," prozradila šťastná výherkyně, která hodlá část výhry rozdělit mezi své rodiče a dvě sestry.

Volby 2018

Volby do Senátu 2018 Komunální volby 2018

Komunální volby v Česku budou 5. a 6. října. V nich si lidé z více než 200 tisíc kandidátů na kandidátních listinách vyberou nové zastupitele svých obcí.

Ve stejném termínu navíc ve třetině obvodů proběhnou i volby do Senátu. Tam se chce probojovat více než 200 kandidátů.

Kde se volí do Senátu Systém senátních voleb Systém komunálních voleb Průzkum Volby v roce 2018

Doporučujeme
1080p 720p 360p
Další videa