Yvonne rodí jak o závod: 10 let 10 dětí

Yvonne říká, že rodí děti, aby byli ostatní šťastní
Autor: bali, INT - 
30. 5. 2011
04:38

Yvonne Heller (46) má neobvyklé povolání – je profesionální "rodička". Za deset let totiž porodila deset dětí, čímž se postarala o vytvoření amerického rekordu. Yvonne doslova rodí děti jak na běžícím pásu.

Většina matek si asi neumí představit, že děťátko, které v nich devět měsíců rostlo, daly pryč. Yvonne to ale vnímá jinak. Pokaždé, když odevzdá miminko náhradním rodičům, cítí radost a těší se spolu nimi, že jim splnila sen.

„Je to požehnání, když víte, že jste přivedly na svět deset dětí, které jsou šťastné a je o ně dobře postaráno,“řekla pro magazín National Enquirer. Žena těhotenství doslova miluje a nikdy netrpěla žádnou ranní nevolností nebo napuchání prstů.

Poprvé pomohla manželům, kteří žijí v její blízkosti. Za 18tisíc dolarů (306 tisíc korun), jim porodila dvojčata. V průběhu deseti let tímto způsobem “obdařila“ ještě dalších pět párů.

Protože ale všechny děti přivedla na svět císařským řezem, lékaři jí doporučili, aby s rozením přestala. Yvonne se proto rozhodla pomáhat jiným způsobem, začala pracovat jako odborný poradce pro agenturu, která zprostředkovává náhradní rodičovství.

Volby 2018

Volby do Senátu 2018 Komunální volby 2018

Komunální volby v Česku budou 5. a 6. října. V nich si lidé z více než 200 tisíc kandidátů na kandidátních listinách vyberou nové zastupitele svých obcí.

Ve stejném termínu navíc ve třetině obvodů proběhnou i volby do Senátu. Tam se chce probojovat více než 200 kandidátů.

Kde se volí do Senátu Systém senátních voleb Systém komunálních voleb Průzkum Volby v roce 2018

Doporučujeme
zuzad ( 30. května 2011 10:16 )

aby porodila 10 dětí císařským řezem - nesmysl

Zobrazit celou diskusi
1080p 720p 360p
Další videa