Dívka (12) porodila na školním výletu

Ilustrační foto. Když děti mají děti. Holanďanka překvapila svou rodinu nenadálým porodem. Nyní nad sebou musí mít dohled sociálního pracovníka
Autor: evak,INT - 
30. 3. 2011
19:12

Dvanáctiletá Holanďanka připravila dozorujícímu učiteli ohromné překvapení. Na školním výletu porodila dítě! Dívka ani její rodina o těhotenství vůbec nevěděly.

Na dívce nebyly patrné žádné znaky, které by poukazovaly na to, že by byla těhotná. Chovala se i vypadala naprosto normálně. Tiskový mluvčí nemocnice, kam dívka byla převezena už s dítětem, ani nebyl schopný vypovědět, v kolikátém byla měsíci. Nenadálý porod celé dívčino okolí šokoval!

Dívka z Groningenu, což je město v severním Holandsku, byla se spolužáky před dvěma týdny na jednodenním výletu. Najednou ji přepadly silné bolesti břicha. Učiteli to bylo podezřelé a nechtěl nic zanedbat, proto zavolal záchrannou službu.

Když ambulance dorazila, uviděly v bolestech se zmítající dívku. Byla už dostatečně otevřená a připravená porodit. Zdravotníci ji přesunuli do nejbližší budovy a za chvíli bylo dítě na světě.

Nyní je nejmenovaná dívka s miminkem v porodnici a daří se jim dobře. Mladé rodičce byl přidělen sociální pracovník, který bude dohlížet, jestli je dítě vychováváno v přijatelném prostředí. Se vším dívce pomůže její rodina. Otce miminka dívka zamlčela.

Doporučujeme
brebera ( 31. března 2011 09:07 )

A ty stará k.r.á.v a.

hugu ( 30. března 2011 22:26 )

To snad ne.

Zobrazit celou diskusi
1080p 720p 360p
Další videa