Řekové zase podváděli: Dělají si z nás legraci?

Autor: hof,koj - 
7. 10. 2010
21:50

Řekové jsou nepoučitelní a nenapravitelní! Hloubkový audit řecké ekonomiky dopadl opět katastrofálně. Úředníci Evropské unie nevycházeli z údivu, když zjistili, že skutečná výše dluhu zadlužené země je vyšší, než Řekové uváděli.

To už není nedorozumění, jak se Řekové stále snaží EU přesvědčovat. Přestože Řecko zachraňuje půjčkou 2,7 bilionu korun skoro celá Evropa, vláda opakovaně čachruje se svým účetnictvím ve svůj prospěch. Stačí připomenout třeba to, že povolení zavést euro Řekové dostali na základě zfalšovaných údajů o svých veřejných financích!

Dluh bude daleko vyšší

Po nejnovějším auditu teď přišla další rána pro evropskou ekonomiku. „Řecký deficit a hodnota dluhu budou přehodnoceny, už nyní je jisté, že dluh bude vyšší. Některá čísla navíc vyletí prudce,“ řekl Amadeu Tardio, mluvčí eurokomisaře pro ekonomiku.

S výší svého dluhu Řekové fixlovali už před rokem a uvrhli tak Evropu do spirály dluhů, se kterými se vyrovnává dodnes. A řečtí občané? Včera opět stávkovali. Uzavřeli vzdušný prostor a mnoho turistů tak kvůli nim nemohlo odletět ze země.

Doporučujeme
krakonos500 ( 9. října 2010 09:59 )

Verano.Procestoval jsem a pracoval na mnoha kontinentech.V Cechach se pracovalo a pracuje myslim az dost.Cesi jsou zadani vsude na svete pro svoji sikovnost a pracovitost.Ale jak tu pises.Zalezi jakou praci momentalne zastavas.Jak je mozne ze momentalne si v Anglii vydelam za stejnou praci tak 6X vic nez v Cechach?A ty prace odvedu rozhodne min.A vse v mezich bezpecnostnich predpisu.Tady si ovsem lidi vazi a nepotrebuji mi urvat valnou cast z meho vydelku.

gevi ( 8. října 2010 16:58 )

ODS tunelelovala a ČSSD kradla. Nebo to chcete obráceně? Klidně to otočte. Menší strany, co s nimi byly ve vládě pilně přikrádaly.

gevi ( 8. října 2010 16:55 )

Tak nevím. Jsi tak hloupý nebo to píšeš z neznalosti. O tom, jak Němci pracují máš řádně zkreslenou představu.

sova13 ( 8. října 2010 10:45 )

Jenom ODS? Vždyť tunelovali nebo jinak rozkrádali všichni. Rudý, oranžoví, černopr.delníci, zelení, modří.........

egal ( 8. října 2010 10:14 )

nechápu, proč Plesk píše titulek - Dělají si z nás legraci? ČR se to přímo netýká, sami € nemáme a nejsme v EHS a kurz € vůči Kč je stejně uměle manipulován ČNB na příkazy shora, tak nevím, co Metaxasanům vyčítat.

Zobrazit celou diskusi
Další videa