Slovenská premiérka: Randí s knězem?

Autor: Nový Čas,gib,šim - 
18. 7. 2010
13:47

Slovenská premiérka Iveta Radičová (53) si za svého poradce vybrala kněze Mariána Balázsa (44), který kvůli práci ve vládě opustil řeholní řád. Zdá se, že za jeho vystoupením může být i něco jiného než práce. S premiérkou se totiž k sobě velice mají!

Balázs se kolem premiérky motal už při loňských prezidentských volbách. A jak je vidět, mají k sobě opravdu velmi blízko. To ale premiérka odmítá. Jde prý jen o čistě pracovní vztah. Nicméně fotografie, na niž Balázs drží Radičovou kolem pasu, mluví jasně.

Dvojice přiznala, že je mezi nimi již dlouholeté přátelství. Přesto jeho vystoupení z řádu bylo jaksi narychlo. Ještě na začátku tohoto týdne totiž působil jako kněz u františkánů pod jménem Jan Křtitel Balázs.

Balázs je nyní volný a může tak být Radičové vždy na blízku. Byl po jejím boku během nedávné volební noci, minulý víkend se spolu promenádovali a špásovali na trenčínském festivalu Pohoda. I z politického zákulisí se ozývají tajuplné narážky na tuto dvojici. Všechny tyto náznaky rozvířily debatu, jestli mezi dvojicí není náhodou i něco víc  než jen přátelský a pracovní vztah.

„Dělá mi poradce už několik let. Radil mi i během prezidentské kampaně, takže považuji za přirozené, že to vyústilo do vzájemné spolupráce i v takovéto důležité funkci,“ tvrdí o jejich vztahu premiérka Radičová. Slovenskému deníku Nový Čas se včera reakci získat nepodařilo – oba měli společný výjezd do povodněmi zasažených oblastí na východě Slovenska.

Doporučujeme
evita5555 ( 19. července 2010 10:46 )

Toto je presne morálny profil tejto klamárky, ktorá sa dostala k moci len vďaka tomu, že je ochotná spojiť sa s kýmkoľvek, aj so skupinkou presadzujúcou mäkké drogy. Teraz sa zasa tvári, že má len poradcu, pretože keby ho priznala ako svojho milenca, nemohla by mu ponúknuť superflek vo svojom úrade. Táto ženská nebude hovoriť nikdy pravdu, lebo ona ide aj cez mŕtvoly za karierou. Tak ako nepriznala celému Slovensku pred voľbami a ani po nich, že je platená z peňazí amerického žida Sorossa, ktorý si cez ňu riadi svoje americké a maďarské záujmy na Slovensku. No ale je známe, že kňazi a reholníci sú najnadržanejšou časťou mužskej populácie, takže v tomto smere si vybrala dobre, sex jej chýbať určite nebude. Myslím si, že ak by povedala pravdu, nikto by jej to nevyčítal, ide práve o tú slušnosť a pravdu, ktorú tak propagovala pred voľbami. Ale je po voľbách, tak rýchlo na sluby zabudnite, to povedal na druhý deň po voľbách nový minister hospodárstva.

leeloo ( 18. července 2010 21:03 )

Balazs vystoupil nejen z radu, ale i z knezstvi, nyni uz tedy neni zadnej knez ale radovy obcan!

hacker007 ( 18. července 2010 20:11 )

Bordel asi jako v čez-ku.Dorve se k moci a chrochtá u žlabu,že je to slyšet až v Uhrách

cyrilko ( 18. července 2010 19:13 )

Slovensko vždy riešilo amantov Radičovej. Najskôr, počas prezidentskej kandidatúry to bol vozíčkar paraolinpionik Rjapoš, ktorý aj keď bol ochrnutý na nohy zutekal, no dodnes si ho pani premiérka uvádza v životopise ako človeka s ktorým žila v konkubináte. Prvý týždeň vo funkcii sme na Slovensku boli bombardovaní informáciami, že premierku prenasleduje kiticami ruží neznámi ctiteľ a teraz je to škandál, ktorý odhaľuje techtle, ale aj mechtle s kňazom a františkánom Jánom Krstiteľom Balázsom. Ten už aj vystúpil z rádu a kňažstva, len aby sa stal poradcom pre všetko. ( Poradca pre všetko na Slovensku znamená poradca pre úplne všetko, tak totiž kedysi prezentoval Mečiar svoju frajerku Martinkovú, ktorá neskôr spáchala sebevraždu v Rakúsku).

defakto ( 18. července 2010 17:29 )

má spoustu přátel a šou-stá s kde kým !!

Zobrazit celou diskusi
1080p 720p 360p
Další videa