Drsný případ na Slovensku: Romové ubili koně holemi!

Autor: rvs - 
4. 11. 2009
16:38

Na slovenském serveru tvnoviny.sk se objevila skandální videa, na kterých východoslovenští Romové holemi brutálně ubíjí koně k smrti.

 

První případ se zřejmě stal u obce Rudňany. Dva muži na něm koně drží a zakrývají mu oči, aby se neplašil, třetí muž koně ubije mohutným kusem dřeva. Druhé video údajně pochází z obce Rakúsy. Je na něm vidět, jak skupina Romů uvázala koně za jednu nohu ke kůlu a bijí ho, dokud nespadne na zem.

Takovéto případy nejsou prý v této oblasti ojedinělé. Zatímco jinde se pořádá zabíjačka prasete, východoslovenští Romové si často koupí na jídlo koně, kterého sami zabijí, a to často velice drsně.

Toto chování je podle vyjádření veterinářů v rozporu se slovenskými zákony. Koně se sice jíst smí, majitel však nemůže koně zabít sám, ale měl by ho odvést na jatka. „Zvířata musí být usmrcována humánním způsobem a nesmí trpět,“ praví se v zákoně.

Doporučujeme
vendymathews ( 17. prosince 2013 20:24 )

Exterminate -_-

dedeha ( 8. dubna 2013 12:47 )

Toto je iba vrchol ľadovca. Mali by sa na toto prísť pozrieť mudrlanti z EU a potom hovoriť o občianskej neznášanlivosti. Zviera človek prevychová, ale cigána nikdy. Ak by som napísal že sa správajú ako zvieratá, urazil by som zvieratá.

witas ( 7. dubna 2013 21:44 )

VYHLADIT!!!

adinaha ( 7. dubna 2013 17:05 )

Ubít ty hajzly stejným způsobem! Co je to za tvory - ani zvíře se takto nechová.

hafisek ( 23. prosince 2009 17:08 )

chudinka kůň!já bych ty debili pozabíjela i kdybych měla jit na doživotí!Cikáni sou upe p**e!!!!!proč existujou?ko ty debili stvořil?já sem viděla i video kde jedna baba(běložka!) kopala do koňského Penisu!a kdybych byla tím koněm tak bych tu babu kopla do toho jejího zadku ale né aby se jí něco stalo ptž by ten kůň šel určo na jatka

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud