Střelba v Uherském Brodě otřásla celým světem!

Autor: ČTK - 
24. 2. 2015
17:18

Česká republika je klidnou zemí, která dosud nikdy nezažila velký útok střelce, píše o masakru v Uherském Brodě britská BBC. O střelbě v restauraci Družba, při které střelec zavraždil osm lidí a poté zbraň obrátil proti sobě, píší všechna světová média.

 

Internetový portál britského deníku The Daily Telegraph mu věnuje online reportáž. Píše o tom také deník Independent.

 

Německý deník Die Welt v internetovém vydání nazval události na jihovýchodní Moravě "Dramatem v restauraci", ve svém vysílání o nich informuje třeba i americká zpravodajská televize CNN nebo SkyNews.

 

 

O masakru informují všechna světová média zejména na svých účtech na sociálních sítích, včetně například indického webu nebo Tchaj-wanu.

 

Asi 60letý muž v restauraci Družba, který byl asi psychicky labilní, zastřelil zřejmě osm lidí a po útoku spáchal sebevraždu.

 

Video Rozhovor o vrahovi - Pavel Schuster, Petr Soukup

Doporučujeme
japos22 ( 24. února 2015 21:28 )

to je pravda

zaharvi ( 24. února 2015 20:16 )

vlez ***kovské fašistické česko se dostalo mezi přátele černého ksindlu a to tím že se prosadila americká demokracie v praxi.věřím že další střelec dostane ještě více duší do pekla.jo,jsme plno hodnotnou hvězdičkou na teroristické vlajce usa.to bude fašista sobotka štastný. ted očekávám že to byla akce is.

zauber ( 24. února 2015 18:57 )

Česká republika je klidnou zemí, kde to všechno skrytě bublá.

georg7 ( 24. února 2015 18:28 )

Velice rychle se ucime od naseho vzoru USA , kde je to na dennim poradku ! Jen tak dale !

zlymikes ( 24. února 2015 18:05 )

Střelba otřásla celým světem - domorodci v Tichomoří již brousí kopí a jsou připraveni přijít na pomoc Chovancovi a jeho ostrým hochům, co hodinu a půl sbírali odvahu zasáhnout proti jednomu dědkovi. Jen v US si říkají " tak konečně v tom Rakousku někdo přejímá náš životní styl.

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud