Smetl manžele ze silnice a drze jezdil dál!

Tímto autem smetl Veverka manžele ze silnice

Tímto autem smetl Veverka manžele ze silnice
Foto: Slávka Červená

18. března 2010 | 04:20

Odsoudili ho za zabití za volantem, a přesto jezdil dál. Martina Vaverku (28) z Břestku na Slovácku soud loni odsoudil na 44 měsíců do věznice s dohledem.

Sportovním BMW zabil při agresivní jízdě ženu (†58), která se vracela s manželem z vycházky. V moči měl amfetamin. Tento týden se ocitl před soudem znovu. Přestože mu byl udělen zákaz řízení na sedm let, než trest nastoupil, za volant sedal dál! Poznala ho dcera oběti, když drze přijel do firmy, kde pracovala. Vše potvrdil i záznam z kamery.

Za mřížemi si tak může pobýt ještě o dva roky déle. Podle obžaloby Vaverku svědkové viděli nejméně šestkrát za volantem. V přípravném řízení tvrdil, že v uvedené dny byl zcela někde jinde nebo řídil někdo jiný. Lhal a chytil se sám.

Tohle video Veverku usvědčilo!

Zdroj:  abl
URL

Doplatil na to, že svým nápadným vozem přijel do otrokovické firmy jednat ohledně opravy klimatizace. Netušil, že právě tam pracuje dcera ženy, kterou zabil. Viděla ho přijíždět i vystupovat z vozu. „Měl stáhnuté okénko, bylo ho dobře vidět a vše zaznamenala i kamera. Když mě uviděl, prohlásil – a do prdele,“ uvedla svědkyně. „Při odchodu se již k vozu nevrátil. Po chvíli pro něj někdo přijel,“ dodala svědkyně.

Soud byl odročen. Vaverka způsobil smrtelnou nehodu v lednu 2008. Podle znalce se řítil rychlostí 127–148 km/hod. Nezvládl zatáčku a ve smyku najel do ženy, která na místě zemřela. Její manžel stihl uskočit. Bezohledná jízda ukončila 39 let společného manželství. Láska dvojice trvala již od školních let.

Martina Vaverku soud za nehodu pravomocně odsoudil. Přesto muž dál jezdil autem.

1/5

Autor: Slávka Červená

Kauza David Rath

- přečtěte si vše o jeho zatčení, obvinění z korupce, úplatku a nalezených milionech.
Sdílej na facebooku

Komerční sdělení

Diskuse (Komentářů: 11) Přidat názorPřidat názor

beda888: Zfetovanej hajzl změní život celé rodiny a ještě jezdí v klidu dál. Zákony jsou na h...no. Co můžeme čekat od navrhovatelů zákona, kteří jsou "naštěstí" už tak staří, že nejezdí s fetem v krvi , ale s chlastem v krvi. A to je přeci rozdíl, nebo není? (21. 03. 2010 19:00)

anelam: Tak to tady chodí anasyi-a bude hůře.Když je diskuze třeba o těch romech-povinný předmět-a lidi začnou psát v diskuzi tak se to hned zruší!!!Oni to nechtějí slyšet !!!!Tak nám tam hodí třeby BARTOŠKU-a lidi bavte se.Už zjišťuji že je lepší jít na zahradu a dnes to vypadá na sluníčko konečně!!!A svátek mají P epíci tak ježtě upeču dortu. (19. 03. 2010 09:43)

anelam: To je to nejhorší-kriminálu se skoro nikdo nebojí-v dnešní době,mají víc práv a žádné povinosti. (19. 03. 2010 09:34)

anasyi: za zabiti cloveka? to je snad for ne? (19. 03. 2010 09:31)

lisakusak: Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse... (18. 03. 2010 18:38)

Zobrazit celou diskusi

reklama

ikona

Nejnovější články z kategorie

Týrání a bití lopatou seniorka (†73) nepřežila! Za její smrt prý může synovec

Týrání a bití lopatou seniorka (†73) nepřežila! Za její smrt prý může synovec

Peklo udělal ze života podle žalobce své tetě Věře K. (†73) invalidní důchodce Petr N. (47) z Blanska-Horní Lhoty. Rok ji psychicky i fyzicky týral.…celý článek

Soud se žhářkou: Pokusila se doma upálit invalidní hluchou mámu

Soud se žhářkou: Pokusila se doma upálit invalidní hluchou mámu

O upálení vlastní matky (76) se pokusila letos na Tři krále Jana B. (42) v Bohuňově na Svitavsku. Založila požár v domě, kde s takřka hluchou a pohybově…celý článek

ikona

Související kategorie

Bárta na soud nečeká a už je zpět: Chtějí ho za předsedu!

Bárta na soud nečeká a už je zpět: Chtějí ho za předsedu!

Za uplácení mu soud napařil 18 měsíců podmínku, Vít Bárta (38) ale při čekání na odvolací rozsudek nezahálí. Po pěti týdnech pozastaveného…celý článek

Počasí

Dnes
Zítra
Pozítří
Počasí podrobně
ikona

Auto

Vyhrajte vůz KIA Cee'd: 5. kolo soutěže Nejlepší český řidič

Vyhrajte vůz KIA Cee'd: 5. kolo soutěže Nejlepší český řidič

Už jen dvakrát můžete soutěžit se Světem motorů o nové auto v hodnotě 300 000 Kč. Nepropásněte příležitost užít si semifinálové…celý článek

ikona

Auto.cz

ikona

Peníze

Odměny rostou! Nejvíc ale šéfům...

Odměny rostou! Nejvíc ale šéfům...

Dostáváte odměny? Pak patříte do šťastné skupiny a vyplatí se vám v zaměstnání vydržet. Podle průzkumu Platy.cz vloni nějaké…celý článek

Zprávy z Vašeho okolí

David Rath

Jaro vtrhlo na zahrady! Pošlete fotky a vyhrajte knihu

Středočeský hejtman a poslanec ČSSD David Rath byl v pondělí 14. 5. ve večerních hodinách zadržen protikorupčním komandem a zároveň obviněn z korupce - podplácení a přijetí úplatku, za což mu hrozí až 12 let vězení.celý článek

ikona

Top články na Blesk.cz