eBay zahájil ostrý provoz v češtině

Největší internetový aukční portál ebay je už také v češtině.
Autor: ČTK, val - 
25. 3. 2010
17:52

Konec jazykových bariér. Společnost eBay ve čtvrtek zahájila ostrý provoz služby eBay international Market (eIM) v češtině. Čeští uživatelé tak mohou nakupovat zboží přes internet od zahraničních prodejců.

Služba byla uvedena do zkušebního provozu již v říjnu minulého roku a postupně ji firma doplňovala a vylepšovala. K nákupům tak lze využívat napříkald  platební služby PayPal.

Češi nejvíce nakupují zboží přes tržiště eBay v Německu, USA a Velké Británii.Nejoblíbenějším sortimentem jsou náramkové hodinky, dámská obuv a příslušenství k mobilním telefonům.

Stránky www.ebay.cz jsou celé přeložené do češtiny, přesto stále neumožňují Čechům své zboží na aukcích prodávat.

Služba byla uvedena do zkušebního provozu již v říjnu minulého roku a postupně ji firma doplňovala a vylepšovala. Během půlročního testování vzrostl celkový objem položek zakoupených českými spotřebiteli od prodávajících ze zámoří o 50 procent. Počet registrovaných uživatelů z České republiky vzrostl o téměř 60 procent.


Co je eBay?

eBay představuje rozšířenou a plně lokalizovanou mezinárodní nákupní službu. eBay je s počtem více než 90 milionů aktivních uživatelů z celého světa největším internetovým obchodním portálem na světě. Vznikla v roce 1995.


Volby 2018

Volby do Senátu 2018 Komunální volby 2018

Komunální volby v Česku budou 5. a 6. října. V nich si lidé z více než 200 tisíc kandidátů na kandidátních listinách vyberou nové zastupitele svých obcí.

Ve stejném termínu navíc ve třetině obvodů proběhnou i volby do Senátu. Tam se chce probojovat více než 200 kandidátů.

Kde se volí do Senátu Systém senátních voleb Systém komunálních voleb Průzkum Volby v roce 2018

Doporučujeme

Buďte první, kdo se k tématu vyjádří.

Zobrazit celou diskusi
1080p 720p 360p
Další videa