Po smrti chlapců kácejí ve Zlíně další stromy | Blesk.cz

Po smrti chlapců kácejí ve Zlíně další stromy

Mezi prvními stromy byla pokácena bříza bělokorá, která rostla desítky let mezi budovami nemocnice
Autor: sč - 
18. 6. 2009
07:20

Lednová smrt dvou chlapců (†11), které zabil vyvrácený strom, pořádně vyděsila ve Zlíně všechny, kteří mají stromy a další dřeviny na starosti. Po parcích padají nyní nemocné stromy i v areálu Baťovy nemocnice.

Ve špatném stavu je 17 stromů. Vzhledem k tomu, že hrozí jejich pád, budou pokáceny bez ohledu na vegetační období. „Odborníci firmy posoudili 795 stromů. U 17 zjistili poškozené kořeny a odhalili rozsáhlou infekci kmenů. Postupně bude vykácena stovka stromů,“ řekl ředitel nemocnice Petr Pšikal.

„K odbornému posouzení zeleně nás vedl znepokojivý stav dřevin a loňský pád vzrostlé borovice. Letos v květnu vichřice vyvrátila dalších osm stromů. Naštěstí nebyl nikdo zraněn,“ dodal Pšikal. Chybějící stromy má nahradit nová výsadba.

Doporučujeme
hani ( 18. června 2009 15:15 )

Co ne rozumis? Mate genetycku laborator v nem. Bohunice. Ktera vyrobi genetycke psychotropne latky aby udelat z lide pitomce. Maji obchod z tych latek, moc dobre penize! Absolutne legalna zbran na zabijeni - nikdo ne hleda! Policie, doktori pro to nic ne vi. Podezira - one ukazali mne ten obchod. A bandito z Hrada vi. Brani ten krvavy biznes - konkurenci ne potrebuje. To jsou spatne ze kacaji stromy v Batove nemocnice. Maji tam taky genetycky reaktor? Nemocnice maji vsechno pro vyrobu mutanto-nemoce absolutne legalne. Policie nic ne muze jim udelat. Presne doktori zabijeli Stalina. Toho darebaka. Na Hrade mate jenom inteligentnise zabijaky. Mate moc psychicky nemocnych a diabetu. To genetycka nakaza. Zitra prijde do vas.

mouse ( 18. června 2009 12:13 )

za de menty?

hani ( 18. června 2009 07:57 )

Kdysi zily stovky rokuv. Hned rychlo onemocni - genetycka slabost jako u lide. Venku krasne a uvnitr shnile. Kaceni ne pomuze. A ne zachrani deti. Musite kacat nemoce. Proc nikdo ne pta odkud. Zemre deti ne moc. A ot maji hnil moc. Odkud genetycke nemoce? Z jakeho reaktora, z jake nemocnice Bohunice? To kacajte. Estli sam Paroubek ma manzelku uzivajici psychotropne genetycke latky - pro co mluvit? Ta pani P prostitutka z 7 patra nem Bohunice. Ot i msti zabak vsem - hraje v divadlo pro stasna rodinka mutanta-impotenta. Proc ten mocny chlap urazil matku sve vnucky v roce 2007? To pro ni ne bolelo? A jeji tehotnu prostitutku nekdo urazi! Stromy ne vynni ze lide zle. Zitra vsechne stromy budou klonovane a genetycky nemocne. Kacej nebo ne.

Zobrazit celou diskusi
1080p 720p 360p
Další videa