Konec lehké lásky: V Dubí zůstaly jen kondomy

Autor: oce - 
20. 5. 2009
05:00

Místo pohodlných postelí regály s pracími prášky, místo polonahých prostitutek prodavačky drogistického zboží. Jediné, co se zřejmě v Dubí nezmění, je široká nabídka prezervativů…

Radnice a městská policie v Dubí může slavit. Rok a půl trvající válku s prostitucí vyhrává na celé čáře.

Důkaz? Asi nejznámější dubský nevěstinec Love Story na kdysi vyhlášené silnici E55 zkrachoval. Místo něj se v objektu buduje prodejna drogerie a smíšeného zboží vietnamských obchodníků.

Dubí se stalo ikonou pouliční prostituce a nevěstinců. V době největšího rozmachu nejstaršího řemesla bylo ve městě 35 nočních podniků, silnici lemovaly polonahé dívky. „To už neplatí. Teď tu jsou jen čtyři nevěstince a prostitutku na ulici už neuvidíte,“ řekl Blesku ředitel městské policie Tomáš Pykal.

Důvody jsou jasné, majitelům nevěstinců ubyli zákazníci z Německa a postupně krachují. A to také díky tvrdému postupu městských strážníků a vyhlášce města, která zakazuje nabízení a vyhledávání sexuálních služeb. „Budeme v represích pokračovat tak dlouho, dokud bude ve městě jediná prostitutka,“ dodal Tomáš Pykal.

Volby 2018

Volby do Senátu 2018 Komunální volby 2018

Komunální volby v Česku budou 5. a 6. října. V nich si lidé z více než 200 tisíc kandidátů na kandidátních listinách vyberou nové zastupitele svých obcí.

Ve stejném termínu navíc ve třetině obvodů proběhnou i volby do Senátu. Tam se chce probojovat více než 200 kandidátů.

Kde se volí do Senátu Systém senátních voleb Systém komunálních voleb Průzkum Volby v roce 2018

Doporučujeme

Buďte první, kdo se k tématu vyjádří.

Zobrazit celou diskusi
1080p 720p 360p
Další videa