Spanilá jízda: Motorkáři okupovali silnice

Autor: hra - 
29. 3. 2009
19:52

Motorkáři se konečně dočkali. Na první letošní spanilou jízdu se vydali v mnoha místech republiky. Sluníčko a teplé počasí jim přálo, proto nablýskali mašiny a vyrazili po kraji.

Motobobři ze Strakonic si dali sraz na čerpací stanici, kterou na desítky minut zcela ucpali. Přijelo jich téměř 150. „Už jsme se nemohli dočkat. Jedeme vykopat fichtla, kterého jsme koncem minulé sezóny symbolicky zakopali. Pak zas budou na chvíli silnice naše,“ shodli se před společnou vyjížďkou.

Volby 2018

Volby do Senátu 2018 Komunální volby 2018

Komunální volby v Česku budou 5. a 6. října. V nich si lidé z více než 200 tisíc kandidátů na kandidátních listinách vyberou nové zastupitele svých obcí.

Ve stejném termínu navíc ve třetině obvodů proběhnou i volby do Senátu. Tam se chce probojovat více než 200 kandidátů.

Kde se volí do Senátu Systém senátních voleb Systém komunálních voleb Průzkum Volby v roce 2018

Doporučujeme
mates714 ( 15. dubna 2009 21:07 )

u Ústí nad Labem na benzice ONO je o trochu levnější benzín....... naši sousedé z bývalé NDR obsadili tuto benzinovou stanici běžně tam stojí skoro stovka aut a tankuje se i do 5ti kanystrů , normálně jedoucí člověk ,který chce natankovat aby hodinu čekal o tom se nepíše????? proč??? to jen motorkáři jsou trnem v oku,, třeba pro to ,že se dokáží odpoutat ?? spousta z nich jsou manažeři ,obchodníci,těžce pracující lidé,kteří jen nesedí a nekoukají jak ovce až jim někdo něco dá a nebo řekne co mají dělat.. tím se liší

Zobrazit celou diskusi
1080p 720p 360p
Další videa